Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tipp, hogy miként tudnám a...

Tipp, hogy miként tudnám a szép kártya szállás zsebét felhasználni?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb összeg pihen a szép kártyám szállás zsebén. Ugye most utazni nem lehet de idén mi 100%, hogy amúgy sem utaznánk sehova pici gyerek miatt. Bárkinek bármilyen tippje, hogy a szállás zsebet hogyan lehetne BÁRMILYEN módon valami értelmes dologra elkölteni, ha már pénzre váltani nem lehet?
2021. márc. 5. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyóséknak vettünk wellness utalványt, ők úgyis szívesen mennek ilyen helyre, és egy év volt az érvényessége.
2021. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet szép kártyával utalványt venni amit bárki felhasználhat?
2021. márc. 5. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül a szállodánál vettem, csomó szállodának van ajándékutalványa, és mintha szállást foglalnál, ugyanúgy lehet a végén szép kártyával fizetni.
2021. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt bárki felhasználhatja? Azt hittem eddig, hogy a szép kártyával fizetett szállás esetén a kártya tulajdonosának kötelezően ott kell lennie.
2021. márc. 5. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan szállást foglalsz így, hanem ajándékutalványt veszel, amire még rá is írathatod, hogy kik kapják meg akár valami szöveget. A fizetés után pedig megkapod emailben a pdf formátumú utalványt, akit kinyomtatva oda tudsz adni. Nemcsak vettem, kaptam is már ilyent, több ember tudok, akik nászajándékba is kaptak ilyen utaéványt. Szóval működik, sok helyen. Nézz meg pár wellness szállodát, a szolgáltatásoknál szoktak lenni az utalványok. Olyant is láttam, hogy nem x wellnesscsomagra szól, hanem mondjuk 10 ezer forintos utalvány, amit akár magadnak is megrendeéhetsz, és mikor ott vagy azzal fizetsz.
2021. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérted a vendéglátásra? Az ugyanúgy jó a szállásra viszont kajálni is lehet belőle,sőt jópár hús-hentesárú üzlet van ahol tudsz vele vásárolni stb..stb
2021. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy központilag kéne ezzel vmit kezdeniük, mert a szállást most mi se tudjuk költeni, jó lenne, ha felhasználhatóvá tennék pl a vendéglátásra.
2021. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6

Mert maximalizálva van az összeg amit egy zsebre lehet kérni adózási okokból és ennél több az éves kafatéria keretünk, így botor módon nem a normálisan elkölthető rekreació zsebre hanem a szállás zsebre kértem azt az összeget, ami már nem "fért el" a vendéglátáson.

Viszont mivel közel 1,5 éve nem lehet (ill. érdemes...) utazni itthon, előreláthatólag idén sem lesz azért zavartalan a helyzet és csecsemő miatt amúgy sem akarnánk kockáztatni így most ott ül az összeg. Átvinni másik zsebre pedig sajnos nem lehet :(

2021. márc. 5. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Így már érthető. Az jó ha akkora a keret,hogy meg kell osztani. :-) Igen azt tudom,hogy utólag nem lehet módosítani.
2021. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!