Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan daytrade ahol...

Létezik olyan daytrade ahol nem nekem kell tradelni csak a pénzt adom hozzá?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel most nagyon felkapott lett ez a kereskedés, létezhet-e olyan, hogy én csak a pénzt biztosítom?

2021. márc. 7. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hogy odaadod egy brókernek a pénzedet, hogy csináljon vele, amit akar? Hááát érdekes... De gondolom ha elveszíti, akkor reklamálnál, hogy hát te azért adtad, hogy nyerjen.
2021. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos összegre gondoltam, de nyilván benne van a bukás és akkor nem lenne reklamálás. Viszont van esély nyereségre is. Hol lehet ilyen brókereket elérni?
2021. márc. 7. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Google: bróker. De egy bizonyos összeg alatt nem fognak veled szóba állni, mert ingyen nem dolgoznak. Szóval ha nincs pártízmillió Ft-nyi nélkülözhető összeged, akkor felejtsd el, inkább próbálkozz magadban és veszítsd el a pénzedet egyedül, legalább a bróker fizetését megspórolod...
2021. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, van ilyen lehetőség több is, de rengeteg az átvágás és nagyon kell vigyázni. én találtam egy ilyen befektetést, igazi (nagyon tehetséges) traderek, 2 éve voltam már náluk (oktatás és signal service, amit szuperül csinálnak), mire kifejlesztettek egy automatát (aztán többet is), és ez egy éve működik már a pénzemmel. nem árultak zsákbamacskát, elmondták, hogy hatalmas a potenciál a dologban (visszatesztelési adatokkal ezt alátámasztották, és tényleg úgy nézett ki, mint egy álom), de mivel a múltbéli adatok nem garantálják a jövőt, ezért mindenki csak annyi pénzt rakjon bele, amit nem félt.

az első hónapban az automata rögtön megháromszorozta a pénzt.

aztán jött a vírus, és a biztonság kedvééért lekapcsolták az automatát a piacról, de amikor újraindították, akkor is még eléggé borzolódott, le és fel, és most tart kb. ugyanott, mint a háromszorozás egy éve (ami még mindig szuper eredmény). de remélem, hogy ez az év sokkal sokkal jobb lesz.

2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!