Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megoldható, hogy ne házhoz...

Megoldható, hogy ne házhoz jöjjön a várt levél, hanem a postára ahova majd be tudok menni érte?

Figyelt kérdés
Egy levelezőtársammal szeretnénk egymásnak igazi levelet küldeni. Viszont nem szeretném, hogy a postás hozza ki. (nem azért mert félek megadni a címem vagy ilyesmi). Hogyan oldhatnám meg, hogy a postára érkezzen meg a levél? Adjam meg a barátomnak az adott posta címét? Nem vagyok jártas a témában. Még sosem küldem vagy kaptam levelet. Egyébként külföldre szeretnék küldeni, illetve onnan is várom ugye.

2021. márc. 8. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Kérd a munkahelyedre! De amúgy létezik postán maradó küldemény. Feltéve ha szeretsz a posta előtt sorban állni fél órát a hidegben, szélben, esőben.......
2021. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Berelj postafiókot
2021. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1-es, 2-es, mindketten a postafiókra gondoltok? Szükséges az? Csak 1 levélről lenne szó. Egyébként még gimibe járok, nem dolgozom. Igen, én is láttam mostanába posták előtt kígyózó sorokat. Viszont szerintem egyszer belefér, kibirom.
2021. márc. 8. 22:00
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Kerd csomagkent csomagpontra.
2021. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
75%
Ha ő ráírja, hogy "postán maradó", akkor szerintem nem viszik ki, max. pluszköltséget számítanak fel. Meg akkor valószínűleg nektek is bedobnak egy értesítést, hogy megjött a küldemény. Szóval eltitkolni nem nagyon fogod tudni.
2021. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
75%
Mar hogyne lehetne sima postara levelet kuldeni nevvel. Nem kell hozza se postafiok se semmi. Annyi, hogy a postan marado, az mindig ajanlott level, szoval picit dragabb.
2021. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
75%
Ja es nem kapsz rola hazhoz semmilyenertesitot.
2021. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Postán maradóként címezi akkor az adott postára viszik és ott lehet átvenni. Plusz költséget nem számítanak fel érte, DE értesítőt sehol nem hagynak róla, neked kell bemenni és érdeklődni hogy megérkezett e már a levél. Ebben az esetben szerintem célszerű lenne ajánlottként feladni, így látni lehetne a nyomkövetőben hogy mikor érkezik meg
2021. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Hat igen, tenyleg ciki lenne a szuleid elott. Szerintem inkabb mondd el nekik, hogy levelezgetsz es akkor kerheted a lakcimetekre.
2021. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Amikor feladja a levelet, lehet kérni. Olcosbb is ha nemviszik ki
2021. márc. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!