Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol/melyik appon érdemes...

Hol/melyik appon érdemes részvényeket venni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje érdekel a téma, és most szeretnék belevágni, élesben. Trading 212 appot ismerem, de ott egyszerűen nem fogadja el a személy azonosságon, pedig minden stimmel. De a Revolut viszont elfogadja, ahol van is pár részvényem, de nem sok, csak úgy vettem pár tech részvényt. Ti melyik appon szoktatok kereskedni?

2021. márc. 11. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Xtb

Bár én inkább a kriptovalutákat részesítem előnyben. Ott pedig a binance

2021. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 west111 válasza:
Az Xtb-t nem ismertem, én is Revolutot használok. Elvileg olyanokat kéne használni, ahol a bróker kapcsolatban áll az MNB-al.
2021. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Miért kellene olyat használni, ahol a bróker kapcsolatban áll az MNBvel??

Egyébként felejtsd már el ezt az "app" dolgot. Ez valami szokás itt a gyk-n. Az app egy felület, amit a bróker biztosít. Nem az app kereskedik, hanem a bróker. Nem appot keresel, hanem brókert.

Itt válogass: brokerchooser.com

2021. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 west111 válasza:

3. Javítom egy cikk alapján:

A kedvezményes adózás (15%) feltétele, hogy ellenőrzött tőkepiaci ügylet legyen, aminek feltétele, hogy EGT vagy kettős adóztatási egyezményű államban működik, és ha nem EGT állam, akkor biztosítottnak kell lennie az információcserének az MNB és a felügyeleti szerv között.

2021. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. és ez igaz a brókerek 99-%ára. Elég nehéz olyat találni, amelyikre nem igaz, annál nagy valószínűséggel nem is tud számlát nyitni. Ha nagyon keres, akkor lehet, hogy talál valami ismeretlen, kis brókert, ahol tudna, de ki az, aki ismeretlen brókernél fektet be a degiro, trading212, interactive, etoro, tasty, xtb, stb. helyett.
2021. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!