Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 50 milliód mibe...

Ha lenne 50 milliód mibe fektetned most?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Mndjárt jönnek a bitcoinosok, úgyhogy hogy azt már kilőjjük, kezdem én: bitcoin ba biztosan nem :)

Attól függ az illető mennyire kockázatvállaló. A két véglet a bitcoin ls az állampapír. Közte ott van a tőzsde, az ingatlan, meg mások.

2021. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

1

Ki a fene fektetne most bitcoinba? Senki. Nem éri meg.


Most éppen magamba fektetném, mivel nincs szükségünk befektetésre, minden szépen alakul. Elmennék nyaralni valamerre, esetleg vennék valami olcsóbb, régi sportautót és széttuningolnám a g*cibe. Optikai tuning az undorító, de azért felhúznám 1000+ lóerőre. :)

2021. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Befektetni állampapírba vagy ingatlanba érdemes. Persze van, ami nagyobb hozamot ígér, de kockázatosabb is.

Veszel 50 misiért egy szép lakást és kiadod albérletbe, pesten 200-ért simán, az évi szinten +2 misi és annyira nem lakják le.

2021. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Ingatlan
2021. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
A lakásom eladása nélkül tudnék venni/építeni házat. Így maradna plusz egy ingatlanom.
2021. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Lakás
2021. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Egy részéből vennék ingatlant saját használatra, a többit elraknám tartaléknak, esetleg valami alacsony kockázatú dologba, aztán élnék mint marci hevesen.
2021. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

2. én biztosan nem, de azt se jelenteném ki, hogy nem éri meg. A hétvégén lépte át a 60ezres határt. Előtte 20-30-40-50ezernél is azt mondták, hogy áá nem éri meg most, ááá nem éri meg most, majd ha lemegy 10ezer alá... Szóval ilyet kijelenteni, hogy nem éri meg... Gondolom te se látsz a jövőbe.

Attól függően, hogy mennyi időre akarom befektetni, én ingatlanba vagy tőzsdébe fektetném az 50m-t.

2021. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

8

Tudom,en eppen a napokban vettem ki picivel kevesebb, mint 1 btct. Maradt meg par, szoval varom, hogy felmenjen picit.

2021. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jelenleg lakást saját célra, most is erre gyűjtünk. A régi lakás pedig kiadva lenne. Azt te tudod, hogy neked mire van szükséged, ha már van lakásod, esetleg több is, akkor nyilván másba. Addig, amíg nem költjük el állampapírban van.
2021. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!