Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bittrexen, Coinbaseon, Exodus...

Bittrexen, Coinbaseon, Exodus pénztárcában lehetnek hamis altcoinok amit csalók készítettek?

Figyelt kérdés
Ezek az oldalalak tele vannak új altcoinokkal, ezeket készíthetik e csalók? Pl Hashgraph, BAT, Cardano. Ezeket a coinokat készíthetík e csalók, csalás céljából? A százalákos mutatók a zöld nyíl az oldalakon nő. A pénzem meg egyre csak csökken. 10.000ft befektetésen felül 20.000ft ot ráfizettem, mert egy etherum tárcát fel kellett töltenem. Az exodus sokszor nem akar váltani. Valami ERC 20 etherum szabványra van hivatkozva. Hashgraphot vettem, elkezdett zuhanni 10.000 ből lett 80, váltani nem tudtam így a tárcán belül altcoinokkal kísérleteztem.

2021. márc. 18. 02:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Az egyik coin HBAR a másik neve BAT Basic Attentuin Token. Tele van altcoinokkal mindhárom szolgáltatás.
2021. márc. 18. 02:14
 2/7 A kérdező kommentje:
Százezer csak eléggé felidegesítettem magam +20 hogy mert az egyik még etherum tárcát is kért az utaláshoz.
2021. márc. 18. 02:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek. Ird be hogy bitconnect a googlebe. Full ponzi coin volt, de tobb tozsden is jegyeztek mielott osszeomlott az ara
2021. márc. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiegeszitve amit mondtam az elobb, ha altokkal kereskedsz bukni fogod a penzed. En is buktam vele anno, a barataim is. Nem lehet daytradebol meggazdagodni. A nyero strategia ha megveszed a bitcoin-t es tartod. Ja, es hasznalj coinbase pro-t, illetve ne utald ki exodusba a penzt amig nincs millio feletti osszeged. Lazan tarthatsz tozsden az alatt
2021. márc. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A bitcoin és az etherum egy lehúzós szemét. Iszonyatos költségeket képesek elkérni utalásra. Kis összekekkel nem is működik az egész. Volt egy rublika amin lehetett az utalási költséget állítani, több ezres összeg mellett nem is tudtam utalni az etherumot. 10.000ft ot be kellet fizetnem az utalási költségre elvitte az egészet az etherum! És ilyen az egyik legnagyobb coin! Ez is azért kellet egy egy szemét ilyen altcoin ezt a visszautalásnál kikényszerítette. 100.000 ft om ment el összesen költségekre! Befektettem egy coinba 100.000ft ot 80 ezerre eset egy nap alatt és megpróbáltam olyanokkal kompenzálni ami emelkedik. Nagyon nagy hiba volt! Ezek a neve nincs coinok mögött csalók vannak! És ahogy olvastam azt írták hogy a fejlesztő bármikor összeomlaszthatja! A Bittrex, Coinbase, Exodus wallet pénztárca tele van ilyen szemét coinokkal. Állítom hogy ezeket csak lekopasztási céllal hozták lére. Több az ilyen szemét coin mint ami mögött valami megbízható alap! Ahogy megvannak csinálva ezek a coinok, és az egész rendszer egy informatikai szemét. Nincs tekintettel a kis összegekkel való utalásra, az egész bányászati rendszere, az utalási költségek bitcoinon vagy etherumon belül tudatosan így kialakított szemét!
2021. márc. 18. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Sirhatsz akarmennyit, bitcoinon kezzel lehet feet allitani ha normalis walleted van. Jelenleg 30 satoshi/ byte amivel belathato ido alatt átmennek a tranzakciók. Ha nem tudod mit csinalsz akkor ne utalgasd, hagyd bent tozsden a penzt. A sajat butasagod miatt fizetsz ilyen sokat.
2021. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Leírnám a technikai véleményem ezekről a coinokról. Elnagyolt fosok. És egy szégyen hogy 10 év allatt Bitcoin, Etherum egy olyan fizetőeszköz aminél nagy költségekkel müködik az utalás, kis összegekkel nem működik az egész.Szégyen hogy idáig nem csak hogy fenntmaradhatott hanem vezető coin lett. 2000ft értékben küldtem pl etherumot 600Ft ot lekopasztott költségekre, ezek aztán modern fizetőeszközök! Az informatikai világban történyő gányolás, sunyiskodás tipikus példája. Kis összegekkel, ingyen utalással kéne működnie percek alaatt evvel a decentralizált technikai hátérrel. Illetve szinte kiflit kéne tudni rajta venni a boltban egy mobiltelefon segítségével. Tisztázzuk hogy nem a butaságom miatt fizettem sokat, hanem mert egy lehúzós szemét az egész! És a leg kevésbé sem alkalmas ilyen formában valódi napi szintű használatra, és valódi széleskörü terjedésre. Ezek marhára tőzsdei meg egyedi cégek coinjai. 1 nap alatt képes lezuhanni 100.000ft ról 50.000ft ra pl az értéke. Nem csak utalásra de váltásnál is horror összegeket kopasztanak le. Ezt kombináljuk a webes felületekkel amiknek ha kiadsz egy utasítást hülyeséget csináll, vagy meg sem csinálja amit kérsz. 2 kriptotőzsde Bittex, Binance el sem fogadta a bankártyám. Az egyiknél bittex bankszámlára vissza utalni sem lehet.


100.000ft ért vettem coint. A binanceon akartam venni, el sem fogadta a bankártyám. A coinbaseon tudtam vele megvenni. Majd Bittrexen váltani. Ezt beraktam a binanceon egy heti 30% ot igérő Stackingkes dologba. 20.000ft költség ment rá el! Tele vannak ezek az oldalak shitcoinokkal amiket nagy pénzekkel bizonyos körök pumálnak majd egyszerre kihúzzák a pénzt és a béka feneke alá esik! A legnagyobb coinál is ha a csúcson veszed meg napok alatt úgy lezuhanhat hogy évek mulva sem megy arra a szintre fel az ára hogy a befektetett összeget visszanyerd. Ilyeneket csak az vegyen akinek nagyon kell egy adott szolgáltatás. Vagy nem gond neki hogy amit befektetett abból lehet hogy bizony semmit, vagy a töredékét látja viszont. A Stop limit funkció nem ér túrót sem. Ha megveszed esik és kiütöd vele a pénzed veszteség. Ha nő a pénzed és idő előtt kiütöd a költséget nem fedezi imere a kiütésnél átváltod. Azóta 2 hét alatt daytradingel 100.000ft ból lett 20.000ft Stop limit segítségével. Ha van 20%-os nyereséged azt a 20%-ot simán le is kopasztják.

2021. ápr. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!