Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Udv, rendeltem egy termeket...

Udv, rendeltem egy termeket, ami kifogastalanul meg is erkezett. Azonban a megerkezes napjan (a rendeles masnapjan) a termek ara jelentosen olcsobb lett. Ilyenkor lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Sokat és hangosan káromkodni.
2021. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

60 euróért vettem Steam-en egy játékot tavaly, plusz még vagy 120 euróért DLC-ket hozzá.

Nemrég ingyenessé tették az alapjátékot, az összesen 120 eurós különálló DLC-ket pedig csomagba pakolták jelképes 5 euróért.

Szóval az egészen buktam 175 eurót vagyis kb 65 ezer forintot, mivel nem most hanem pár hónapja vettem meg.

Mit tudok tenni? fejen állni és pörögni, közben meg szidni azzal x ezer emberrel együtt, akik ugyan így jártak mint én -a fejlesztők jó édes k. anyját.

2021. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudtommal elhetek a 14 napos elallasi lehetoseggel, nem?

Mert akkor lehetne azt, hogy visszakuldom a kiszallitott termeket, aminek visszakapom az arat, mikozben megrendelem megegszer, a mar joval olcsobb aron.


Na ezt a huzavonat nem lehetne elkerulni, es csak siman utalnak a kulonbozetet?

2021. márc. 19. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy nem 🤣
2021. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet vele próbálkozni, de szinte biztos, hogy az lesz a cég válasza, hogy akkor küldd vissza és rendeld meg újra olcsóbban (ha másért nem akkor azért, mert bíznak benne, hogy nem ér meg neked ennyi vesződést).
2021. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
természetesen nem lehet
2021. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!