Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinek nincs rendes munkája,...

Akinek nincs rendes munkája, gagyi fizetésért dolgozik, hogy dolgozta fel lelkileg hogy sose lesz egzisztenciája?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
A munkám nagyszerű, viszont a fizetés kevéske, és ez is bizonytalan hogy meddig fog tartani. Szülőkkel lakok, van lakáskasszám még állami támos, állam papírom már egy ideje spórolgatok amennyit tudok, aztán madj egyszer csak összejön egy lakáska ára. Akkor meg saját ingatlanban már csak elboldogulok valahogy.
2021. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
miért ne lenne? Nem csak a főállás létezik.. és nem fogok örökre itt melózni.
2021. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pályazekdőként volt ilyesmi gondom. Kesergés helyett inkább tettem valamit. Elkezdtem maszekban kijárni olyan céges ügyfelekhez, akik sokallták a kiszámlázott munkadíjat. Eleve ők hívtak. Informatika, még mielőtt rosszra gondolnál.

Bizonyos ügyfeleknél már volt, hogy szólt a főnök (amikor megtudta, hogy maszekolok), hogy képzelem, hogy lenyúlnom az ügyfeleit, de akkor már úgyis ott akartam hagyni a cégét és mondtam neki, nincs olyan, hogy az ő ügyfelei. Demokrácia van, ha az ügyfelek engem hívnak, akkor én oldom meg a gondjaikat. Senkire nem tukmáltam rá magamat, ők kérdezték, hogy vállalom-e maszekban. Minden vállalkozó így kezdte.

Lehet mellékesként kezdeni valamit és utána főállás válhat belőle. Ez majdnem mindennel működik. Minimális befektetést igényel, mert meg kell venni a saját eszközöket. Ha kijárós munka, akkor kell egy autó.

2021. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

"Ez majdnem mindennel működik. Minimális befektetést igényel, mert meg kell venni a saját eszközöket."


Majdnem mindennel kivéve több tucat olyan szakmával amihez eleve több milliós vagy tízmilliós felszerelés kell hogy el tudj indulni benne maszekolni. :D

2021. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezért csak majdnem. 10-ből 9-hez nem kell drága felszerelés. Kezdésnek nem a legprofibb eszközöket kell megvenni. Autója eleve sokaknak van, ez sem lehet gond.
2021. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

" Kezdésnek nem a legprofibb eszközöket kell megvenni."


Ezt mond olyanoknak akiknek a szakmájukban a kezdő maszek gép ami szükségeltetik mondjuk 15 millió Forintnál kezdődik.

2021. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elárulhatnád, hogy melyik szakmára gondoltál. Nyomdász? Biológus? CNC-s? Fogorvos? Ezekhez tényleg drága eszközök kellenek. Az ilyenek nem annyira tömegszakmák és ezek a drága gépeken dolgozók általában jól keresnek, nem ők alkotják a tipikusan az egszisztenciájukért aggódó réteget.

De egy asztalos, lakatos, festő, kőműves, ács, informatikus, programozó, háztartási gépszerelő, könyvelő és hasonlók nem igényelnek ilyen drága eszközöket.

2021. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetertek 7#-el. Egyebkent is azt vallom, hogy mindent el lehet adni, barmilyen munkat, barmilyen tudast, nincs olyan, hogy 'ez senkinek nem kell'.
2021. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gagyi fizetésért dolgozni egy pillanatnyi állapot, amin lehet változtatni.

Ebből levezetni azt, hogy "sose lesz" meredek dolog.

2021. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem a koronavírus miatt gagyi a fizetésem...Addig úgy egész elvoltam vele meg a plusz juttatásokkal. Ha nem jött volna a vírus az idei emeléssel már, majdhogynem elegédett is lettem volna...most el vagyok a munkahelyemem, de közben azért nézegetek. Lelkileg nehéz feldolgozni, hogy ennyit keresek jelenleg, főleg azért, mert nem tudom mikor lesz jobb. (szálloda)
2021. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!