Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerencsejátékosok! Hogyan...

Szerencsejátékosok! Hogyan lehet beletörődni abba, ha az ember elbukik egy nagyobb összeget? Mennyit buktatok már rövid idő alatt vagy akár úgy összesen, és hogyan próbáltátok lelkileg összeszedni magatokat ezután?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok szerencsejátékos, de akik nagyban csinálják azok azt szokták mondani, hogy a tét amit felraknak arról már lemondtak. Ennek megfelelően választják meg a tét összegét. (tehát nem a kajapénzüket rakják fel)


Az már más kérdés ha valaki annyira függő, hogy mindenét felrakja.

2016. jún. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos bele kell törődnöd hogy nem nyerhertsz. Szerencsejáték Zrt. messze a legjobb valszámos matematikusok alkalmazza hogy olyan odds-ok legyenek, hogy csakis ők járjanak jól.
2016. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

A, nem játszom nagy pénzben, sőt kicsiben sem

B, esélyek után meg se lepődöm, ha nem nyerek semmit.

2016. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csak az idő segíthet, tereld el a figyelmed mással és egy ideig ne foglalkozz a szerencsejátékkal és akkor jobb lesz :D
2016. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kerültem ehhez a kérdéshez, de képtelen vagyok elmenni a hülyeség mellett, amit a második írt. Az Szzrt-nél inkompetens balfékek dolgoznak, nem hiába korlátozzák a feltehető összeget, tippmixpro accountokat…

Csak simán el kell engedni a bukót. Vesztettem már kétmilliót egy nap alatt, megvontam a vállam, majd másnap ugyan úgy fogadtam tovább, ahogy addig.

2021. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 550.000-et tapsoltam el az idei Roland Garroson, aztán még 450.000-et EB-meccseken. Eddig ez életem legnagyobb bukása. Ennek ellenére ez nem tántorít el attól, hogy továbbra is játsszak, hiszen korábban is vissza tudtam nyerni, amit elbuktam, ez is menni fog.
2021. júl. 8. 21:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy, amikor feltettem öt évvel ezelőtt ezt a kérdést, akkor "csak" -250.000 volt ami elment.
2021. júl. 8. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Na az Európa Bajnokságon nekem is sok elment. Ez van. Majd a sok minor liga meg barátságos meccs visszahozza a bet365-ön.
2021. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!