Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagfeladás melyik szolgálta...

Csomagfeladás melyik szolgáltatóknál éri meg legjobban?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek küldenék csomagot, elég nagy csomagról lenne szó, kisbaba ruhák, játékok.

Hallottam, hogy jelenleg a posta eléggé meg emelte az árakat ezért a csomagold szolgáltatóval jobban meg éri. Budapestről küldeném vidékre, mert nem tudom el vinni neki. Én csak a gls-t ismerem aki így szállít, de ha van jobb akkor szivesen meg néznék egy kalkulátort. Sajnos interneten nem tudom, hogy keressek rá még soha nem küldtem. Az is jó ha elérhetőséget kapok, bármilyen segítség jól jön.


2021. márc. 20. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
DPD, Foxpost ami hírtelen az eszembe jut. A Foxpost is emelt az árain novemberben, de még talán így is a legjobb, ha automatába címzed. A Posta se rossz, ha automatába címzel, postán maradó vagy házhozszállítás akár 50%-al is drágább.
2021. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Foxpost automata sajnos nincs a közelbe, a Dpd-t meg nézem hátha. Max végig telefonálok.
2021. márc. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!