Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eltűnt a postai nyomkövetésben...

Eltűnt a postai nyomkövetésben a csomagom?

Figyelt kérdés

Még múltkor működött, azóta arra a nyomkövetési számra nem ad ki semmit.

A legutolsó bejegyzés 03.04, "A bejövő küldemény átvétele a kicserélőben".

Szerintetek buktam a csomagot, vagy mi van?

Nem drága dolog volt benne, egy 700 forintos üvegfólia.



2021. márc. 20. 23:40
A kérdező szavazást indított:
Meglesz a csomag, csak a posta oldala kaka
Buktad
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Aliról durván késnek a termékek most.
2021. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neha megjön a csomag 3 heten belül neha 3 hónap után. Főleg most igen össze vissza jarnak. Amugy azt a csomagfigyelőt felesleges nézni.
2021. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3 héten belül sose jött még meg csomagom 🤣

Igazából még amit január 30án rendeltem, azt sem kaptam meg. Bár az annyira nem gáz, mert 4ft-ba került.


Ezek asszem február 13 körül lettek megrendelve, igen, aliról.

Na rendben, akkor várom hogy legyen valami, köszi a válaszokat! :)

2021. márc. 21. 00:10
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
A kínai csomagok nagy része, főleg ezek az olcsóbb vackok, nem valódi nemzetközi nyomkövetéssel rendelkező csomagok. Azaz gyakorlatilag addig még látod, amíg megérkezik Magyarországra (a "kicserélőbe"), de onnantól már nincs tovább követés. Tipikusan az U-val kezdődő nyomkövetési azonosítók ilyenek, de nem feltétlen csak azok.
2021. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel Kínából megnövekedett a beszállítási költség és az idő, így sok Aliexpress termék használ európai rakárat. Én digitális rajztáblát rendeltem és 3 nap alatt itt volt DHL-el, 4 dodó volt a szállítási költség és be se kellett menni érte sorban állni a postára és kibírni a kő bunkó embereket, akik ott tolonganak.


Ugyanakkor maszk rendelésnél 120 nap múlva jött meg a rendelés, pedig Hollandiából 2 hét alatt ígérték. Nyitottam dispute-ot és visszakaptam a pénzt.

2021. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, megjött ezen a héten majdnem minden.
2021. márc. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!