Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixpro-n mi számít nyeremé...

Tippmixpro-n mi számít nyereményegyenlegnek?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam hogy váltok tippmixpro-ra, mert ott nem kell bajlódni az adózással,de olvastam hogy kifizetést, csak nyereményegyenlegből lehet indítani. Valaki elmagyarázná, hogy mi számít nyereményegyenlegnek?Mert nem teljesen tiszta. Pl. Ha feltöltök 50 ezer forintot, és egy 2-es odds bejön,nyerek 100ezer. forintot,abból 50 ezer forintot nyertem, mert 100ezer az alaptét. Így 50ezer forint a nyereményegyenlegem. 100 ezer forintot megint felteszek 2-es odds-ra,lesz belőle 200ezer.így az egész 200 ezer forintot kikérhetem vagy csak 150ezret, mert 50ezret töltöttem fel, és abból 150ezret nyertem. Remélem érthető, és nem túl boynolult. És nyereményegyenlegből lehet fogadásokat indítani vagy csak abból a pénzből amit feltöltök?

2021. márc. 21. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nyereményegyenleg a nyert pénz, azaz ha 50 ezres befizetett pénzt megduplázod, akkor a teljes 100 ezer a nyereményegyenleged lesz. Ha 500 forintot töltesz fel és veszel belőle egy online sorsjegyet, ami ugyanúgy 500-at nyer, akkor is megforgatott lesz a pénz, a nyereményegyenlegre kerül.

Azt nem lehet így, hogy befizetsz 10 ezret és vissza is utaltatod rögtön, mert az nem nyeremény. A befizetett egyenlegedből csak játszani tudsz, az Sz.Zrt által jóváírt nyereményegyenlegből lehet utalni ÉS ebből is tudsz játszani.

2021. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, mostmár értem, köszönöm a választ.
2021. márc. 21. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!