Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi számít nagyobb vétségnek...

Mi számít nagyobb vétségnek egy etikai vétség, hogy valakit megsértett valaki vagy egy adatvédelmi jogsértés, ami azért került megállapításra, mert egészségügyi adat került továbbítása?

Figyelt kérdés
Volt munkáltatóm azért nem talált alkalmasnak egy vezetői állásra, mert megsértettem egy levélben, ezzel szemben ő megtarthatta vezetői pozícióját, úgy hogy munkáltatói feladatai körében adatvédelmi jogsértést állapított meg a hatóság nála, mert dolgozók különleges adatait osztotta meg. Mi a véleményetek erről?

2021. márc. 14. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi köze annak hogy megbüntették a fönököt, ahhoz hogy nem kedvel??
2021. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát egy szerintem kisebb vétség miatt nem tarthat alkalmatlannak. Egyébként ezt a vezetői állást 2 éve én töltöm be, de időnként itt az a szokás, hogy a vezetői állásokat újrapályáztatják. És az újra pályázásnál hozta fel ezt indokként.
2021. márc. 14. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Mintha azt mondanám, hogy olyan bénán varraok, hogy kilyuggattam az ujjamat, akkor biztos alkalmatlan vagyok operaénekesnek.
2021. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!