Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érettségivel miért nem lehet...

Érettségivel miért nem lehet elhelyezkedni sehol?

Figyelt kérdés

Sajnos 25 éves vagyok és scak egy érettségim van viszont sehol se kellek sehova. Ilyenkor mit csináljak? Nincs jogsira pénzem, se tanfolyamra se semmire mert nicns munkám. Se gyárba, se sehova nem vesznek és mrá semmi ötletem nincs arra hogy mit csináljak. Egyetemre nincs lehetőségem menni, de így meg kész teljesen megálltam az életben. Nincs ötletem hogy mit csináljak.

Tudtok segíteni?


2021. márc. 23. 19:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Hogyhogy nem lehet? Regisztralj professionra, ird be mit szeretsz tolts fel oneletrajzot stb. Siman megkeresnek majd allasokkal
2021. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát már vagy 4 éve regisztrálva vagyok. És kapok igen emaileket is többnyire reklámokat.
2021. márc. 23. 19:25
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyetértek a kérdezővel. Nekem is fel van töltve minden a professionre, szakmám is van ami elvileg hiányszakma, de b@sznak megkeresni. Ha én jelentjezek valahova, b@sznak annyit is válaszolni, hogy bocsi, nem.
2021. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Azt ugye te sem gondolod komolyan hogy az országban csak szakmával vagy diplomával rendelkező emberek léteznek?!


Tömegek vannak akik egy sima érettségivel, vagy akár 8 általánossal dolgoznak. Szóval eleve a kérdésbe fogalamzott álíltás sem igaz.


Én is csak egy sima érettségivel dolgozom. A hetekben történt hogy épp munkahelyen voltam, hívnak a mobilomon, felveszem, egy nő hogy valami adatbázisban benne vannak az adataim mint álláskereső, és aktuális-e ez nekem. Szépen megköszöntem meg mondtam hogy nem, mert kb 2 és fél éve volt utoljára hogy váltotam és állás után kerestem.

2021. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, éna jofogáson is jelentkeznek és ott se írnak vissza. Mivel én mozgékony ember vagyok de rákéynszerülők már 2 éve arra hogy itthonüljek mert nincs munka ezért teljesen pokollá tette az életemet. fenyegetni nem tudom a munkáltatókat hogy vegyenek fel dolgozni, egyszerűen elvesztem ebbe. Senki nem segít se a karrier tanácadó, se a munkanélküli hivatal, se a szüleim se a rokonaim senki nem tud segíteni. A neten meg semmi válasz nem érkezik.
2021. márc. 23. 19:32
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Azt meg azért tegyük hozzá, hogy ahol téged keresnek szakképzettség nélkül, azok általában a legtrébb, legnagyobb fluktuációval rendelkező helyek, ahova lasszóval kell fogni az embert. De nyilván a semminél az is sokkal több.
2021. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudod eladni magad, ezen próbálj meg fejleszteni.
2021. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
Miből tartod fenn magad, ha két éve nincs munkád?
2021. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mit lehet dolgozni érettségivel? Az értéeksítői munkák kamuak mint pl az ingatlanos munkák mivel nincs fix fizetés ha csak eltudja adni az ember az ingatlant. Akkor azonkívűl mi marad még? Marad még a gyár de ott se vesznek fel már midnenkit, és nem tudom hogy mit lehet vég vele dolgozni. Pakolni meg rkaodni kézi erővel de már azt sem mert targonca kell oda is.
2021. márc. 23. 19:34
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy semmivel. Koltöztető munkákat szoktam néha nézni de az is ritkán van.
2021. márc. 23. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!