Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet így bármilyen pénzkeresé...

Lehet így bármilyen pénzkeresési lehetőségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok fiatal felnőtt férfi vagyok kereskedelmi szakon szerzett ágazati érettségivel

Főként otthon végezhető munka munka érdekelne mivel mozgássérült vagyok és tolókocsihoz vagyok kötve...

Szeretnék kicsit önállósulni és kevésbé terhelni a családom.

Válaszotokat előre is köszönöm


2021. márc. 25. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Skilljeid?
2021. márc. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj ki valamit, amit otthonról is tudsz végezni. Udemy.com-on rengeteg tanfolyam van, Freecodecamp, Lynda oldalakon programozás, tanulj mellette nyelveket (azt kicsit tovább tart felhozni olyan szintre, hogy munkát keress vele). Nem vagyok biztos benne, hogy a te helyzetedben jó ötlet volt kereskedelmi szakon végezni, de legalább van egy érettségid, az sok helyen elég alap.
2021. márc. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb telefonos ügyfélszolgálat jelenleg teljes homeofficeba dolgozik. Bár lehet most pont emiatt nem vesznek fel új embert, mert távolról kb lehetetlen ab etanítás.
2021. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!