Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szeretnék egy weboldalt...

Ha szeretnék egy weboldalt ebben a témában, hogyan tudnék ehhez kapcsolni pénzkereseti lehetőséget?

Figyelt kérdés

Állatos témában szeretnék weboldalt csinálni.Személyre szabott lenne,személyes véleménnyel,tehát nem csupán általános dolgok,de szeretnék egyúttal sok infót közzétenni,ami másnak jól jöhet,ha ez egy csokorba van szedve az én lakóhelyemre leszűkítve.

Szeretném ha ingyenes lenne,tehát olvasótól nem akarok pénzt.Viszont nem tudom hogy lehetne ehhez kapcsolni pénzszerzési lehetőséget.

Első fontos dolog : elég egy ingyenes webnode vagy eoldal weboldal,vagy csináltassak egy kissé igényesebb weboldalt ?

Ahhoz hogy valaki a weboldalamon akarjon hirdetni ehhez a témához kapcsolódóan ,gondolom szükséges egy napi minimum látogatottságszint.Érdemes lenne elhelyezni 1 látogató mérő órát ?

Érdemes nekem felkeresni személyesen egy céget,hogy akar-e hirdetni,vagy úgyis megtalálnak ha tetszik nekik az oldal ?

Tehát egyenlőre a hirdetések jutottak eszembe,de koránt sem biztos hogy akar-e valaki hirdetni nálam.Hogyan tudnék ezen kívül valamit kitalálni ?


2019. júl. 27. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre a WordPress bőven elég, nem kell bonyolultabb.

FBoldal, legalább 1000 követő, rendszeres publikálás. Ezzel már meg lehet keresni cégeket, ha elég speciális a tartalom.

2019. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szeretném ha ingyenes lenne,tehát olvasótól nem akarok pénzt.Viszont nem tudom hogy lehetne ehhez kapcsolni pénzszerzési lehetőséget."


Hirdetéssel vagy PR-cikkekkel a te oldaladon. Vagy úgy, hogy kereskedsz valami kapcsolódó dologgal, és azt a saját oldaladon reklámozod.


"Első fontos dolog : elég egy ingyenes webnode vagy eoldal weboldal,vagy csináltassak egy kissé igényesebb weboldalt ?"


Igen, nem ártana. Ahogy a kolléga mondja, egy Wordpress alapú oldal ehhez már elég, de a webnode és eoldal túl gagyi.


"Ahhoz hogy valaki a weboldalamon akarjon hirdetni ehhez a témához kapcsolódóan ,gondolom szükséges egy napi minimum látogatottságszint.Érdemes lenne elhelyezni 1 látogató mérő órát ?"


A látogatómérő felesleges, Google Analytics-el mérd a látogatottságot, az hiteles adatokat ad.


"Érdemes nekem felkeresni személyesen egy céget,hogy akar-e hirdetni,vagy úgyis megtalálnak ha tetszik nekik az oldal ?"


Nem érdemes várogatni, hanem te magad felkeresni olyan cégeket, amelyeket érdekelhet a hirdetés az oldaladon.


A fő szempont a közös célcsoport. Vagyis ha méred Google Analytics-en a látogatottságot (amit mindenképpen tegyél meg, ráadásul ingyenes), akkor engedélyezd a demográfiai adatok gyűjtését, és így már tudsz kopogtatni cégeknél azzal, hogy milyen emberek látogatják a weboldaladat.


Még valami: látogatók nem fognak az égből érkezni, erre várni nem érdemes. Fél év is eltelhet, mire a Google-ön értelmezhető helyen feltűnik az oldalad, persze ehhez sok, jó minőségű tartalomra és némi keresőoptimalizálásra is szükség van.


Ha hirdetni nem szeretnél, legalább komoly közösségi média aktivitást generálj (Facebook, Pinterest), és onnan próbálj meg látogatókat szerezni.

2019. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2019. júl. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!