Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fogadnál el több pénzt a...

Fogadnál el több pénzt a rokonodtól mint amit valójában kért?

Figyelt kérdés
Rokonomtól kértem 1 millió forintot kölcsön, ő én többet szeretnék vissza adni, de mennyivel illik meghálálni? Illetve szerintetek mennyi idő a reális amíg vissza fizetem? Illetve ha itthon én írok egy papírt hogy igenis ekkor ennyit adott kölcsön x időre akkor az védi őt?
2021. márc. 25. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Soha nem adnek kolcson rokonnak es elvarom hogy ok se kerjenek soha. Sajnos a pénz az mindent tokretesz foleg ha kolcsonrol van szo
2021. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyit én se adnék. Szerintem örül ha a pénzt vissza kapja.
2021. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért ne kapná vissza, ennyi hiányzik a házvásárláshoz, fél év alatt maximum visszakapja
2021. márc. 25. 22:36
 4/5 anonim válasza:
1100000at adnek vissza.de minimum 1050000et
2021. márc. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 ev a realis ez elmaradt. en elfogadnam fokent ha utalod. szemelyesen picit visszakoznek illendosegbol aztan meg elfogadnam
2021. márc. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!