Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sheinről rendelt ruhákat...

Sheinről rendelt ruhákat lehet csomagpontra kérni?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan munkám van, hogy soha nem vagyok otthon, hanem folyton úton vagyok,ezrt a csomagot nem tudom átvenni.

2021. márc. 31. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Külföldi rendelést általában nem lehet.
2021. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amikor megrendeled akkor nem, de nekem a DPD küldött tegnap emailt, hogy ma jön a csomag. Át tudtam volna tenni máskorra, de ott volt a lehetőség, hogy csomagpontra is lehet kérni utólag. Én is onnan rendeltem.
2021. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És egyébként nektek mi a tapasztalatotok, azt kapjátok, amit rendeltetek? Milyen a minőség? Nekem is folyton feldobja a reklámokat a fb, de nem mertem még rendelni :S
2021. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát 4 ruhából kettő jó. Egy pulóver nagyon rossz, mintha ollóval vágták volna a nyakát és az alját, nincs bevarrva, foszlik. Egy másik pulcsira azt írták 100% pamut, de inkább 100% műanyag...én többet onnan nem rendelek. 2-ik voltam. Nekem csalódás volt.
2021. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én régebben rendeltem a sheinről 10 db ruhát, és csak egy felső nem lett jó,(méretbeli probléma) a többivel teljesen meg voltam elégedv.
2021. márc. 31. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!