Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha most rendeltem egy magyaror...

Ha most rendeltem egy magyarországi webáruházból egy terméket, azt körülbelül mikor kapom meg?

Figyelt kérdés
Sosem vásároltam még az interneten, ezért nincsen tapasztalatom.

2021. ápr. 3. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Pár munkanap.
2021. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Leghamarabb szerdán.
2021. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
kedden feldolgozzák és feladják a rendelést, akkor szerda-csütörtök a kiszállítás.. vagy péntek, ha aznap nem tudják feladni.
2021. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor rendelek online; mindig ott van, hogy hány napon, hány munkanapon belül, vagy melyik napon várhatom az érkezését.

Nagyon változóak. Van, ahol, ha munkanapon délig rendelek, akkor a következő munkanapon már érkezhet is. Van, ahol 3-5 munkanap múlva, vagy később Van, ami attól függ, hogy van-e raktáron.

Nem is rendelnék, ha nem tudnám, mikorra várhatom.

A szállítási időre példák képeken:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az oldalakon, ahonnan rendeltem, szokott lenni követő rendszer, láthatom hol tart (pl. rendelés feldolgozása, külső raktárból szállítják a feladóhelyre stb., átadták a futárszolgálatnak). Ha átadják a futárszolgálatnak, meg szoktak adni kódot, amivel a futárszolgálat honlapján nézhetem, hol tartanak? Többnyire e-mailben kapok linket, akkor nem kell a hosszú kódszámot beírogatni, rákattintással látom, hol tartanak. Általában reggel érkezik SMS, hogy azon a napon milyen idősávban várható a kézbesítés. Van olyan futárszolgálat, ahol a kézbesítés napján még térképen is nézhetem, hol tart a nekem kézbesítő szállítóautó, jelölgetve, hogy még hány megelőző kézbesítési hely van előttem stb.

2021. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a segítséget!


Mindegyiket hasznosnak ítéltem (sajnos sok lepontozó nincs ezzel így).

2021. ápr. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!