Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik altcoinba lattok...

Melyik altcoinba lattok potencialt?

Figyelt kérdés
Mivel elkezdodott az altcoin szezon ugy gondolom szinte barmibe fektetek ebben az evben penzt fog hozni. A bokkeno csak az hogy bitcoin/ethereumon kivul semmihez se ertek szoval ha van valami otletetek hogy mibe lattok potencialt akkor azt szivesen fogadom :)

2021. ápr. 5. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Nézz utána az ADa-nak (Cardano). Rendkívül olcsó és nagy jövő előtt áll. Én február elején vettem. Megnéztem egy videót, ami azt részletezte, hogy 10 dollárra fog emelkedni év végére és ilyen videóból több is született. Az ára akkor 0,3 dollár volt, vagyis az egy 30-szoros emelkedés. Nyilván erre sokan elkezdtek venni, mert én 0,4-el vettem. 5 napon belül megduplázódott az ára!!! Aztán azóta csak ritkán emelkedik, de már 1,15-ig felment. 10 dollárig még mindig van egy 8-szoros szorzó.


Másrészt nem kell mindent elhinni, amit a neten találsz. Sem cikket, sem videót. Én úgy vagyok vele, ha a fele igaz, már akkor is jól jártam. Nyilván sok altcoinra igaz, hogy nagy jövő előtt áll. Nekem az ADA volt szimpatikus. Ezért most 3 cryptovalutám van: Bitcoin, Ethereum és Ada. Nem nagy összegek egyelőre, de többet érnek majd a jövőben.

2021. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A VeChain-nek (VET) és a Polkadotnak is nagy jövőt jósolnak. Sokan óvaintenek a Shitcoin-októl, de azért néha érdemes lehet bedobni egy ilyenbe egy nagyon minimális összeget. Én néhány hete vettem kb 20 dollárért Safemoon-t, tegnap már 307 dollár környékén is volt a portfólióm.
2021. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
nem lehet most mellé lőni crypto-val. lényegében bármit veszel szinte garantált a háromszoros hozam
2021. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EgyGabor ***** válasza:

Nem főzőcske ez. Bármely project-et elemezni hozzáértés (sok) és idő (sok) kellene. Ezt kb. senki nem fekteti bele így össze vissza dobálóznak mint a versenylovakkal. Rosszabb esetben érdekeltek és csábítgatnak.


Maradj az 1-2 legnagyobbnál.

2021. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!