Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha futár szeretnék lenni,...

Ha futár szeretnék lenni, ahhoz mi kell?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az állásom, és egyszerűen nem találok munkát, futárkodásra gondoltam (biciklivel), NetPincér vagy Wolt, de azt olvastam, hogy ahhoz KATA vállalkozást kell nyitni + a ruháért is kell a kaució, ami rengeteg pénz... Alapból nincs pénzem, szóval ezt így hogy lehet vállalni? Nincs más megoldás erre?
2021. ápr. 9. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha semmi pénzed sincs (tehát nulla), akkor nem fogod tudni elindítani a szükséges vállalkozást.


Más cégeknél persze még lehetsz futár, akik bejelentett munkavállalóként alkalmaznak.

2021. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felsorolt cégek munkaviszonyban nem alkalmaznak, de biztos van olyan is (ez esetben viszont szinte biztos kevesebbért, mint egy vállalkozónak átutalt összeg).
2021. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 9. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj katában csinálni, lehetsz más adózási mód alatt is, csak előfordulhat, hogy úgy drágább lesz :P
2021. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!