Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit érdemes jelenleg tudni az...

Mit érdemes jelenleg tudni az ausztriai munkavállalásról?

Figyelt kérdés

Kiszeretnék költözni Bécsbe később. Főleg az érdekelne milyen nehéz ott boldogulni vagy van e vkinek vmilyen tapasztalata? Jelenleg doktori képzésemet végzem, utána szeretném ledolgozni az állami féléveim számát közben pedig közgazdász diplomát szerezni. Beszélek angolul, németül, mindkettőt anyanyelvi szintre igyekszem fejleszteni, majd egy harmadik nyelvet is megtanulnék. Nagyjából harmincéves koromra tudnék kiköltözni. Nő vagyok szóval magánéleti terhek is akadályoznak, mint párkeresés, gyerekvállalás. Hogy az akkori párom velem tartana e, stb.

bízom benne, h ilyen tudással lenne esélyem. Milyen nehéz Ausztriában boldogulni?



2021. ápr. 10. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

" Mit érdemes jelenleg tudni az ausztriai munkavállalásról?"


Már ne is haragudj, de amit leírtál, az MIN. 3-4 év még, szóval nem igazán értem, hogy mire mész azzal, hogy MOST mit lehet tudni az ausztriai munkavállalásról?

VILÁGJÁRVÁNY VAN, a helyzet napról napra változik, ami ma igaz, lehet, holnap már nem. Min. 4 év, ember, tudod, mennyi idő az még? :-)

Azalatt még az is lehet, hogy piros hó fog esni :-)

2021. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel 😅 nem sok mindent történik jelenleg, legalább hadd álmodozzak 😅 nem hittem, h már ez is zavar vkit
2021. ápr. 10. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
álmodozz nyugodtan, ahhoz nem kell kérdést kiírni ide... amúgy egyessel értek egyet, egyrészt minek három évre előre kiírni egy kérdést, főleg ilyen időkben, másrészt úgyse fogsz te sehovase menni... majd úgy élsz és ott, ahogy azt Férfi kitalálja.
2021. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%

Ahogy a ferfi kitalalja lol

Szerintem nyisd meg a karriere.at-t es nezd meg mennyi neked megfelelő pozíció van

2021. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Wow, sok itt a dugatlan az biztos, ha itt kell levezetni a feszültséget😂😆

Bűncselekmény lett a nem tetsző kérdés.. 😂 mi van foglalom a kérdésemmel a helyet? 😂😂 olyan a szint itt néha, mint a facebook kommenteknél..habzó szájjal beleállni vkibe, akinek vannak tervei, jövőképe és nem otthon fog megrohadni..

1956-ban is lehetett emigrálni, Orbán se tud megakadályozni senkit..

2021. ápr. 12. 08:50
 6/7 anonim válasza:

(#4 vagyok)

Esetleg töltsd le a 'Jodel'-t vagy valami hasonló appot, és ott érdeklődj helyiektől.

Nem kell túl sokat várni a gyakorikérdéketől, nem sokkal jobb mint a facebook...

2021. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Iratkozz át német nyelvű orvosképzésre -a beszélt nyelv egy dolog, a szaknyelv egy másik. Főleg éles helyzetben amikor nem tévedhetsz és nincs időd fogalmazgatni a pontos mondandódat. Keress gyakorlati helyet osztrák kórházban, pár hónap alatt kiderül hogy tetszik. Ha még ezek után is ilyen terveid lesznek akkor sok sikert!
2021. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!