Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy 13 évesnek milyen "diakmun...

Egy 13 évesnek milyen "diakmunkak" vannak? (vagy ilyesmi)

Figyelt kérdés
A KISÖCSEM nem reg lett 13 es szeretne par ezer forintot osszegyuteni diakmunkaval ha van 13 evesnek diakmunka tudtok linket kuldeni? Ha 13 evesnek nincs diakmunka tudtok valami ilyesmit irni?

2021. ápr. 13. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
15 éves kor alatt nem dolgozhatsz még tanítási szünetben sem.
2021. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan sehogy (neten ezek vannak fent).
2021. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
15 éves kortól vállalhat hivatalosan diákmunkát.
2021. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Művészeti tevékenységet végezhet-pl színész vagy statiszta, diákmunka. 15 éves kortól iskolai szünetekben
2021. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Művészeti tevékenységet végezhet-pl színész vagy statiszta"


Csak ezek általában nem szoktak hirdetve lenni, mert ismeretségi alapon működnek.

2021. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen diákmunkát nem vállalhat,15éves kortól,iskolai szünetben,szülői engedéllyel.
2021. ápr. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Papíron 15 évesen lehet szünetben, a valóságban 16 év alatt nem állnak szóba vele. Dolgoztam ilyen helyen ügyfelesként, a vezetőnk azt mondta 16 év alattit küldjük el, mert a partner cégek nem fogadják őket.

Ami lehetősége esetleg van az ilyen fekete házimunkák: bevásárlás, kutyasétáltatás, fűnyírás, kerti munka (gazolás, gereblyézés...stb)

2021. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
emlékszem, hogy örültem, amikor 16 lettem hogy na akkor zsa dolgozni, de nem találtam semmit. ősszel találtam munkát, SOS Gyermekfalvak támogató toborzás. Még most is ott dolgozom, szerintem el tudná végezni egy 13 éves is, de ugye azt tilos
2021. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!