Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy éve a bitcoin tized...

Egy éve a bitcoin tized ennyit ért (ahogy 2-3-4 éve is kb) A lezárásokkal kezdődően elkezdett növekedni az értéke, véletlen? Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
végtelenségig nem fog növekedni gondolom, befektetni meg annyira érdemes, mint tőzsdézni - bármikor történhet valami nem várt fordulat.

2021. ápr. 13. 22:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A bizánci tábornok problémája egy tanmese, nem egy valódi probléma.

Értem, hogy a Bitcoin a legnagyobb kriptodeviza, de a kérdésemre ez továbbra sem válasz.

Ha veszel egy bitcoint, akkor hozzájutsz termelőeszközökhöz, ingatlanhoz vagy akár csak nemesfémhez? Erre gondoltam belső érték alatt. Szerintem ebből a szempontból nem kapsz semmit a pénzedért.

Amit kapsz, az nem több egy tulipánhagymánál, amit talán tovább tudsz adni valakinek, aki még nálad is többet fizet érte.

2021. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
nem nagyon izgat, hogy milyen termelőeszközhöz jutok hozzá. csak az izgat, hogy amikor beváltom 10 szer annyi pénzt kapok mint amit beraktam. felőlem túlvilági energia is lehet az alapja, nem izgat
2021. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem. Nem értéket kapsz a pénzedért, csak egy fabatkát, amit drágábban tovább adhatsz, amíg akad, aki megveszi. Csakhogy ez a tulipánláz receptje, ami a bizánci tábornokkal szemben nagyonis valós probléma lett egyeseknek a XVII. században.
2021. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Ha te azt hiszed tanmese akkor ennyi az eszed. Ha azt hiszed nincs értéke ne vegyel, senki se mondta h venned kene bitcoint, attol meg nagyon sok ember fog es szarra keresik magukat rajta :)


Te meg majd elmeselheted majd az unokaidnak hogy anno meg azt hajtogattad h ez hulyeseg, ma meg mar a vilag ezzel mukodik, megvolt az eselyed multimilliardosaa valnod de te túl okosnak hitted magad :)


10-20 ev mulva meglatod

2021. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%
10-20 év múlva erre már emlékezni sem fog senki! (Legfeljebb, aki megégette magát.)
2021. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

10 éve pont egy magyar vett 10,000 bitcoin-ért pizzát. Ma már több tízmilliárd forintot érne.

Vissza fog esni, kérdés ,hogy mennyit.


Én magam 3 éve vagyok cryptoban, de nem a bitcoin-nal kerestem a legjobban.

2021. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
csak az nem szedett össze milliókat pénzügyi befektetésekből az utóbbi évben aki nem akart. brutális hozamnövekedések voltak, én például az egész életemre megalapoztam a pénzügyi jólétemet
2021. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Utolso! Azert ez nem teljesen igy van

Volt vagy 5 project ami 100x ra ment de ahhoz mar kellett legyen hattered hogy tudd mikor szalj ki es mennyit tegy bele

2021. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

17 ->most, hogy te már szanaszét szedted magad adhatnál pár tippet, hogy a jövőben én is észrevegyem az ilyen lehetőségeket.

(néha belenézek az rtl-n futó cápákba, aztán a helyükbe képzelem magam, hogy én mibe fektetnék be :D )

2021. ápr. 14. 23:09
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
#17: Nem kerestél se te egy filért sem, a zsebpénzedet max fagyira meg cukorkára költötted el. Egyébként ha igaz is lenne (nyilván nem az) ez kb. olyan mint ha a lottó nyertes mondaná, hogy megéri havi félmillióért szelvényeket venni, mert neki hogy bejött. Ha értenél a piachoz annyira mint amit hiszel magadról, tudnád hogy az árat jelentős részben nem csak a tárgy (most bitcoin, de lehet ez részvény, arany stb is.) jelenlegi tényleges értéke határozza meg, hanem a várakozások is. Ha nyilvánvaló hogy tízszeresére fog nőni 3 éven belül az árfolyam, akkor a befektetők (aki nálad meg nálam százszor jobban értenek hozzá) azonnal felvásárolnak, és annyira megemelkedik az árfolyam, hogy csak minimális lesz a nyereség.
2021. ápr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!