Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinek van sok pénze bitcoinba...

Akinek van sok pénze bitcoinban vagy tarsaiban, az hogy éli meg az ilyen napokat mint a mai amikor ilyen sokat esik az áruk?

Figyelt kérdés
Még jó hogy nem vettem. Vagy ez megszokott? Hogy így ingadozik. A gyakoris bitcoin milliárdosok hogy vannak?

2021. ápr. 18. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Sírnak, azt nem fogják fel hogy amíg nem váltsák be valódi pénzre addig nem gazdagok és bármikor elveszithetnek mindent. Valódi pénzt senki nem veszi el tőlük, de ezt bármikor elveszíthetik vagy egyszer csak majd nem ér semmit. Verhetik a falba majd a fejüket.
2021. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen szintu ingadozas teljesen megszokott es a kutyat nem erdekli.

Meg aki normalisan csinalja, az eleve kivette mar belole minimum azt az osszeget, amit bele rakott.

En pl. a tobbszoroset mar, igy gyakorlatilag akkor is milliokat nyertem vele, ha 0-ra zuhan az ara.

2021. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
nem nagyon izgat. már több tízmillió Ft-t vettem ki belőle. ha bezuhan nullára is bőven megérte. de nem fog bezuhanni
2021. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Ezek pillanatnyi ingadozások, hosszútávon kell nézni, nézz meg egy grafikont a bitcoin alakulásáról az elmúlt egy évben, néha vannak zuhanások, de a teljes képet nézve meg felfele szépen. Aki okos, az kihasználja ezeket a visszaeséseket, és ilyenkor fektet bele.
2021. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten jól jöttem ki belőle.

Még 04.13-án eladtam belőle egy adagot.

14-15-én pedig sejthető volt, hogy lesz valamennyi esés, így indítottam egy short-ot is.

Szóval továbbra is nyerőben vagyok.

2021. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kevés az a tőzsdén, akinek minden bejön.

Én buktam már azon, hogy esésben megtartották, hogY na majd most.... De csak tovább esett.

A legnagyobbat még olyanok nyertem az amitől azt se tudtam, micsoda, aztán volt vagy 25-szörös emelkedése.

Azt túl korán adtam el


Jó idegek kellenek ehhez.

2021. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 EgyGabor ***** válasza:
58%

Hírerkben jól hangzik a két számjegyű %-os csökkenés. 65-ről mondjuk 55-re. Igazi click bait.

Na ebben a nagy hype-olt zuhanásban visszazuhant a bitcoin oda ahol Apr 7.-én volt. Kettő hete és kettő hete annak nagyon örült mindenki.

Úgyhogy contextusba helyezve ez nem zuhanás.

2021. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aki utána olvasott mi ez és hogyan kell csinálni azt nem is érdekli ekkora "zuhanás". Aki nulla tudással kezd bele, az persze most fosik, még az is lehet hogy eladja vesztességesen s akkor tényleg bukik vele.
2021. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Eleg sok penzem van bitcoinba, es eleg sok ideje ceyptozok mar. Jelenleg arra spekulalok hogy az altcoin ciklus lesz es ezert amikor cryptot veszek altokat vasarolok. Mivel utoljara 63000 bitcoin arfolyamhoz mert alt arakon vasaroltam tokre izgatott vagyok, sot szeretnem ha tovabb esne mert igy tobbet tudnek venni.

Teljesen ugy allok az arakhoz hogy amig nem akarok eladni addig kb tok mindegy hogy mennyi mert vagy jo arra hogy tobbet vegyek, vagy a mar meglevo pozicioim ernek tobbet.

A nagyon regi pozicioimon az ilyen 64000-54000 esesek kb azt jelentik h nem 21x szorzo van a penzemen hanem 18x. Kozonseges befekteteseknel ez tenyleg sok, cryptoba meg kb hetkoznap...

2021. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
már most hülyére kerestem magam vele, szóval bőven eshet akkor is pluszban leszek
2021. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!