Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Idén korábban meglesznek az...

Idén korábban meglesznek az èrettsègi eredmények? Hamarabb meglehet tudni ,hogy sikerült e a felvételi?

Figyelt kérdés
Azért gondolom,mert nem lesz szóbeli.

2021. ápr. 20. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Így is lesz olyan tárgy, amiből lesz szóbeli.
2021. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Érettségi eredmények a tanáraitoktól függnek.

Van aki már 1 hét alatt kijavította az összeset, és nem hivatalosan tudtuk a pontjainkat.

2021. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nyelvvizsgázni pl még ugyanúgy lehet az utolsó pillanatig. A pontjaidat nyilván előbb fogod tudni, de ponthatárhúzás nem lesz előbb.
2021. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Remélem nekem is megmondjàk az eredmény,hiszen abból màr az elmùlt évek statisztikài alapjàn lehet következtetni. Én Kb. 20 éve érettségiztem,most csak a felvételi miatt megyek ùjra,illetve az emelt szint miatt. Szóval nincs kitől ezeket megkérdeznem! Köszönöm a segìtsèget!
2021. ápr. 26. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert az érettségihez! Átérzem, én 15 év után megyek újra érettségizni.
2021. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!