Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Extreme Digitalnal rendelt...

Extreme Digitalnal rendelt valaki már medencét?

Figyelt kérdés

Rendeltünk egy 100.000FT-os medencét és szeretnék érdeklődni mi a véleményetek róla!

Őszintén meg mondva csak ezen az oldalon volt jelenleg ilyen méretű és megfelelő árba...



2021. ápr. 22. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A medencéről nem tudunk véleményt alkotni, az Extreme Digital-ról igen. Én az évek alatt 150+ Extreme Digital rendelést bonyolítottam, így van némi tapasztalatom. Egy nagyon megosztó cégről van szó, sok eltérő vélemény van róluk. Általában nincs semmi gond, a rendelés gördülékenyen megy. Ha gond van, időnként elég nehézkes az ügyintézés, de előbb-utóbb minden megoldódik. Ha gondod van, az e-mailt felejtsd el, mert az iktatószám nélküli levelekre hónapokig nem válaszolnak, ezért érdemesebb telefonon hívni őket. A várakozási idő változó, néha 1 perc sem, néha 5 perc, néha 20 perc. Onnantól, hogy van egy e-mailed tőlük iktatószámmal, gyorsan reagálnak. Nekem volt visszatérítés, egy héten belül utalták.
2021. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!