Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Demózni(!) A Plus500 vagy A...

Demózni(!) A Plus500 vagy A CAPITAL.COM a jobb ?

Figyelt kérdés
Üdv ismerkedem a tőzsde világával a plus500 on van demó számlám ők azt írták korlátlan ezért nyitottam, de azt olvastam a capital.com is korlátlan demót ad, és nem kötelező (állítólag) élesíteni a számlát ha nem akarom, azt kérdezném, melyik jobb a capital.com vagy a plus500? Én nekem tetszik a plus500 de ha tényleg a capitalnál is lehet demó számlát csinálni ami korlátlan, akkor végülis 1 két perces regelés nem sok, ha a capital valamiben többet tud a plusnál, szóval a kérdés melyik jobb? köszi (a plus500 azért is jó, mert magyarul rá lehet keresni a dolgokra, pl a "cukor" szót ha beírtam magyarul is megtalálta a capitalon úgy láttam csak angolul lehet keresni, és nincsenek magyar dolgok a forinton kívül, a plus500 ba van a mol, a richter meg az otp) ui: tényleg korlátlan a demó a capitalon is , bármeddig?
2021. ápr. 22. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
az algoritmusok ezekben úgy vannak megírva, hogy nyerj rajtuk. ezzel csinálnak kedvet az éles számlához
2021. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A demó számlákban nincs semmi "algoritmus", a piaci árfolyamok, változások vannak azokban is.
2021. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első... a plus500 on sem nyertem szénné magam még,, sők talán kicsit bukós is vagyok ahhoz képest amit kezdet tőkének adott, tehát nem igazak azok a híresztelések, hogy enged "nyerni", hogy real számlára csábítson.
2021. ápr. 22. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
inkább ez azt jelenti, hogy még demo számlán is képes vagy veszteni, mi lenne élesben...
2021. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehetne, hogy valaki offolás helyett A KI ÍRT KÉRDÉSRE ÍR? köszi
2021. ápr. 23. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most ismerkedem ezzel a világgal és még a plus500-at se nagyon értem, igaz még csak pár perces a regisztrációm... Itt majd kötelező lesz élesre váltani? S olyanról tudsz, hogy van-e még másik oldal ami jó és később élesben is lehet magyar nyelven "játszani"?
2021. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!