Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi pontosan ez a biztos nyerő...

Mi pontosan ez a biztos nyerő tenisz élő fogadási stratégia?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy embereket emiatt kitiltottak fogadóirodáktól, illetve olyan oldalt is láttam, ahol 500 ezer forintért hirdetik ezt az élő tenisz tie-break stratégiát. Valószínűleg működik, mert nem először futok bele. Ismeri valaki? Aki igen, az leírná hogy pontosan mi ez?

2021. ápr. 22. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Garantalt nyero strategia nem letezik :) csak olyan amit a bet rosszul arazott be maximum. Nem hiszem hogy tudnal ezzel most barmit is nyerni. De ha igen sok sikert!
2021. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg nem, de mint írtam sok helyen láttam, hogy emiatt és egy ilyesmi lóverseny stratégia miatt bannolják az (amúgy nem annyira hozzáértő) embereket, akik utána eljezdenek accountokat venni, tehát lehet benne valami, és érdekel mi ez.
2021. ápr. 23. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolsz, hogy jóval a meccs/esemény kezdete előtt kint van a piacon valami, legyen mondjuk lóverseny. Van egy befutó 8.0 oddson.

Megrakod. Telik az idő, rakják mások is, jönnek mennek infók, és változik az odds. Konkrétan arra gondolok, hogy lejjebb megy. Ilyenkor a te felvehető pénzed már valamivel automatikusan több lesz, mint amivel megraktad az eseményt.

2021. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sport és tipp csaló banda. Ne higgy nekik!
2021. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!