Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző a mai...

Mennyire jellemző a mai Magyarországon hogy a főnök mondogatja a beosztottoknak hogy 1000 ember vár a helyedre?

Figyelt kérdés
vannak még ilyen munkahelyek.
2021. ápr. 24. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Bazsi... Ezt még hányszor fogod megkérdezni?
2021. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha valami nulla kompetenciát igénylő pozíció, és a fizetés sem siralmas, akkor miért ne mondhatná? Talán valótlan amit mond?
2021. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%

Szia Balázs!

Zsóti vagyok 42F, a Záhonyban élő ukrán import export vállalkozó , múltkor írtam neked, ha szeretnél melózni, írjál és jöhetsz.

Azóta se kerestél.

felnőtt párkapcsolatok rovatban volt a kérdésed.

Ahogy akkor is írtam, szolgálati kocsi és szolgálati teló az nálam alap.

Teló internettel a gps használat miatt.

Amit elég sokszor kell használnod, mert a meló nagy része este a határ közeli erdőkben mezőkön zajlik.

Továbbra is aktuális, amennyiben érdekel, megadom Nikolaj telószámát, akit írtam hogy ő a magyar humán erőforrás menedzserem, továbbiakban vele tudsz konzultálni.

Engem csak egyszer fogsz látni, mikor felveszlek a csapatba, de onnantól Nikolajnak jelentesz.

2021. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem jellemző, csak legvégső esetben küldünk el embert most, olyan munka erő hiány van, h örülünk ha valakik megtudja csinálni jól.
2021. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem jellemző.
2021. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ezt 2000-ben mondták anno.

Azóta is a cégnél vagyok.

2021. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A rektori konferencián az hangzott el, hogy aki menni akar az menjen, még az ajtót is kinyitja nekik.


A kedvencem meg az volt, mikor élő adásban megkérdezte, hogy "Megy már ez a szar?"

2021. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!