Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudok bitcoinnal...

Hol és hogyan tudok bitcoinnal fizetni? Vagy be kell váltani forintra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Olyan weboldalakon ahol elfogadjak, de hat ok is bevaltsak. Am miert volna neked jo az hogy bitcoinnal fizess barmit is? A tranzakcios dij most 3-10.000 ft kornyeken mozog.
2021. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak érdekel még semmit nem tudok róla 😅
2021. ápr. 28. 20:16
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Arra nagyon rossz hogy idroea utalgass rajta, hacsak nem hssznalsz lightning networkot. Ott a routing fee nodeonkent 1 satoshi kornyeken van szoval kb egy bitenyi bitcoin feebol kitudsz fizetni egy teljes lightning tranzakciot. Sajnos a lightning layer meg nagyon fejlesztes alatt all es nagyon ugy van megepitve hogy buntesse a csalni akarokat/buta embereket... szoval hacsak nem érted mit csinalsz ne probalkozz vele. Tranzakciokra meg ott van kb minden mas coin :)
2021. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SIDLER22 ***** válasza:
75%
Bitcoinnal ne akarjál fizetni. A Bitcoin értéktartó Coin. Kb az arany digitális formája. Fizetésre akkor inkább Tron vagy Ripple.
2021. ápr. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 akk ha kibányászom akk csak úgy legyen? Ne kezdjek vele semmit?😂 akkor minek?
2021. ápr. 29. 06:19
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon tavolrol indulsz, kepezd meg magad
2021. ápr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 igen az oldal erre is jó.

Nem azt kértem, h mondjátok el az egész folyamatott. 😅

2021. ápr. 29. 06:30
 8/14 SIDLER22 ***** válasza:

"akk ha kibányászom akk csak úgy legyen?"

Igen.

A minek kérdésre meg nagyon egyszerű a válasz. Az értéke folyamatosan megy föl. Mondhatjuk úgy is, hogy a félretett pénzedet őrizd ebben és az elkölteni kívántat meg valamilyen másik coinba és a BTC-ből csak ritkán vegyél ki vagy tegyél be.

Egyébént már lehet olyat csinálni Binance-en (meg egy csomó másik helyen is), hogy csináltatsz egy Binance kártyát amit megrendelsz és töltesz a Binance kártyára Binance Coint. És mivel ez alapvetően egy Visa kártya így bármilyen terminálnál tudsz vele fizetni és a lehúzás pillanatába váltódik át Euróra.

2021. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De ha bent hagyom nem bukom el, amikor le megy az árfolyama? Azért ha dupla vagy semmire (nem vesztett) menne az állás nem hívnál kockázatosnak.


De akk az a lényeg, h tegyem át egy másik pénznembe. Csináltatok kártyát és így tudom elkölteni?! 👉👈 biztos ami biztos, leírom én hogyan fogtam fel. 😅

2021. ápr. 29. 07:16
 10/14 SIDLER22 ***** válasza:

Bukás a betételnél és a kivételnél van. Amíg bent van addig nem buktál vele. Ha most berakod és lemegy az árfolyama. Majd 4 évvel később megint felmegy akkor nem buktál rajta.

Többféle képpen is el tudod. Berakhatod majd később leutalhatod a pénzt megadnak ugyanúgy Forintba.

Én utálom a forintot. Folyamatosan inflálódik még jobban mint bármelyik másik pénz. Ellentétben a kriptó valutákkal aminek meg felfele megy az értéke folyamatosan. Ezért én fogok Binance Kártyát csináltatni pont azért, hogy minél kevesebb Forintot kelljen őrizgetnem.

2021. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!