Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoinnak mik jelenleg a...

Bitcoinnak mik jelenleg a testvérei amit érdemes lehet megvásárolni? Hol lehet megnézni mik vannak még?

Figyelt kérdés
Amiket most szarert hugyert meg lehet venni azok érdekelnek.

2021. márc. 15. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Amiket ma szarért hugyért megkapsz, egyikre sincs a legminimálisabb biztosíték, hogy valaha többet fog érni szarhugynál.
2021. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű
2021. márc. 15. 16:30
 3/18 anonim válasza:
31%
Én a BitCoin-on kívül most többeknél ezt a Pi Network-öt (minepi.com) láttam, hogy elkezdtek vele foglalkozni. (Azt nem tudom, mennyiért lehet megvenni).
2021. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

@16:33


A Pi Network egy kacsa, nem lehet vásárolni, csak mobillal bányászni (ugye már ez is tök abszurd) mind ez keverve valami affilate-es mlm rendszerrel, úgy hogy még értéke sincs neki, csak ígérgetik hogy ha majd egyszer fellövik a tőzsdére akkor hú meg ha. De még a kriptovalutákkal foglalkozó hangok és szkeptikusak ezzel kapcsolatban.


[link]

2021. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miert a testveret akarod megvenni? Vegyel bitcoint annal jobb cryptot hosszu tavon nem talalsz. De hat sok sikert!


Csak mondom, tapaszralatbol ha a bitcoin ha nem megy fel sok x et akkor az altcoinok se fognak felmenni

2021. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4. Miért lenne kacsa? A bitcoin is így kezdte. Ezt csak banyaszni lehet, de az emberek bizakodóak. Én is le szedtem az alkalmazást.
2021. márc. 15. 17:48
 7/18 anonim ***** válasza:

@ 17:48


Azért mert az egész körül rengeteg intőjel van, amiket benne vannak az általam linkelt cikkben, amit kriptovalutával foglalkozó emberek írtak.


Ezt a Pi Networkot azért találták ki, hogy azokat hülyítsék vele, akik a bitcoin bummról lecsúsztak.

2021. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az emberek másképp vélekednek. Csak a rosszat mondják el amit linkeltél. Azért hogy mindenki maradjon a bitcoinnàl. Szerintem vesztenivaló nincs. Max nem jön be.
2021. márc. 15. 17:56
 9/18 A kérdező kommentje:
Bitcoin ugyanúgy kezdte. Legtöbb ember hülyeségnek tartotta. Ha lehet hasonlókat bányászni én megteszem. A legrosszabb ami történhet hogy nem fog érni semmit.
2021. márc. 15. 17:57
 10/18 anonim ***** válasza:

Az emberek hülyék.

Pusztán az érzelmeik után mennek. Csak azért hisznek a Pi-ben, mert hinni akarnak benne. Hinni akarják hogy ők is benne lesznek a következő nagy durranásban, ha már az előzőről lemaradtak. Meg valószínű nem láttak még bedőlni 10 másik ilyen network marketingel kevert zagyvaságot. Pedig bőven találni ilyenekt a multban. Bukni nem lehet vele, max a telefonodról összegereblyézett adatokat eladják cégeknek, ők jól fognak keresni belőle, a balek felhasználóknak meg nem jut semmit.


De ha a sok Pi-fan majd x idő múlva a Lamborghini-ket veszi a nagy Pi gazdagságból, akkor majd megkövetem magam, és azt mondom, igen tévedtem a Pi-vel kapcsolatban nem volt igazam. Bár nem tartok tőle hogy ez valaha is bekövetkezik. :)

Addig viszont maradok egy szkeptikus genyó.

2021. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!