Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már el...

Valaki magyarázza már el nekem,hogy ha elakarok adni hagyatéki régiséget(nem antik),annyi helyen reklámoznak felvásárlást,akkor miért lomtalanításban gondolkodnak hogy fizess,vagy visszalépnek mondván nem ilyenre gondolnak?Többi lent.

Figyelt kérdés
Elhunyt anyósom régi cuccait szeretnénk eladni.(E helyzet miatt most nagyon jól jönne egy kis anyagi segítség.)Nekifeküdtem a hirdetéseknek,felvásárlókat felhívom,öröm-örülnek,minden érdekli,majd visszalépnek.Például szerettem volna a sok régiség stb közül eladni diófa szekrényekt,tükröt.azt a választ kapom,hogy ilyeneket nem lehet értékesíteni,max elviszik lomtalanításként amiért majd fizessek.Nem értem ezt a politikát.Akkor miért hirdetnek?
2021. máj. 1. 10:41
A kérdező szavazást indított:
diófa szekrény
régiségek
3 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ebben mi nem nyilvánvaló?


Azt vásárolják fel, amiben látják hogy lesz megtérülésük.

2021. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Azért viszik el lomtalanítás néven, hogy olcsón vagy ingyen megszerezzék. Majd ők eladják utána jó pénzért. Csíra csicska banda.
2021. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom amikor megnezik, akkor rajonnek hogy tobbe van nekik szallitgatni ide-oda meg vevot keresni ra kb. 0 esellyel, mint amennyit er az egesz. Sajnos nem minden ertekes, ami regi vagy annak tunik.
2021. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Elmennek, feltérképezik a lakást, aztán amikor nem leszel otthon, betörnek és kirabolnak.
2021. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Te nem adtál fel hirdetést? Próbáld meg. Amikor a nyakadon marad meglátod, miért nem kellett nekik se.
2021. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.Igazad van.Ahogy írod:Csíra csicska banda.Akkor inkább ott roh...n meg.
2021. máj. 1. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lefotózod és a jófogásra kirakod egy neked tetsző áron.
2021. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a fogalmakat mindig pontosítani kell. Ami régi, annak nem feltétlenül van művészi értéke, sokan régiségen piaci és művészeti értékkel is bíró tárgyat értenek, nem pedig csak használati értékkel rendelkező valamit. A 20. századi (kisipari vagy nagyipari) tömegtermeléssel előállított bútorok ritkán képviselnek piaci értéket, ezért a régi "kombinált szekrények" nehezen vagy egyáltalán nem eladhatók. Én még őrzöm a műkedvelő nagyanyám által festett kis olajfestményt, aminek gyakorlatilag semmi piaci értéke nincs és ha én meghalok, akkor a fiam vagy az unokám a kukába dobja.
2021. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!