Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sport and Tip weboldal....

Sport and Tip weboldal. Tényleg ilyen könnyen lehet ezzel nyerni?

Figyelt kérdés

Instán láttam, hogy ez a csávó félmilliót nyert, a másik 1 milliót és stb.

Megnéztem a weboldalukat és 3 különböző csomag van.

Megveszem az egyiket és ők pedig küldik a tippeket, hogy mire fogadjak? És tényleg valódi ez? Hogy több százezreket lehet nyerni?

Nem értek a fogadásokhoz, de valaki mondta is, hogy nem lényeg mert csak a tippjeiket kell megtenni.

Ilyen könnyű lenne?



2021. máj. 1. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ne dőlj be ennek. Ők is csak sima személyek, akik ezt csinálják egy ideig, amíg valaki fel nem jelenti őket.
2021. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEM szabad tippeket venni. Senki nem tudhatja a meccs végeredményeket, lásd pár napja Barcelona-Granada. 1,14es papírforma nem jött.


Tippeket árulnak, ami annyi, mintha te felmész a tippmixprora és random kijelolsz hármat. Nekik a bevételük belőletek van, és nem a tippekből.

2021. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hookuszpook ***** válasza:
50%

Nem értem, hogy ez miért kérdés még mindig, hogy érdemes-e...?

Semmi különleges és túlbonyolított gondolkodás nem kell ahhoz, hogy erre válaszolni lehessen.


Adott egy ember, aki a saját "biztos" tippjének a megjátszásával, ha feltesz 2 millió Ft-ot egy 1,5-ös oddsra, akkor tisztán nyer 1 milliót naponta.

Egyszerű... megjátsza, nyer, semmi macera.

Ha ez az ember eladja ezt a tippet 100 embernek 1.000 ft-ért (tudom, csomagban X Ft-ért, de ennél többre nem jön ki, amit kap egy darab tippért), az összesen 100.000 Ft.

Kevésbé egyszerű... honlap, a tipp közzététele, van vele munka.


Miről beszélünk? És akár megjátszhatna 10 milliót is a biztos tippjének tudatában. Úgyis nyer. Vagy rosszul gondolom?

2021. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!