Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SPORT AND TIPP oldal mennyire...

SPORT AND TIPP oldal mennyire működik jól?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom a napokban mondta, hogy meg fog venni valami csomagot, amiben minden napra van pár sportfogadás tipp. Én egyáltalán nem értek ehhez, éppen ezért fordulnék azokhoz, akik már KIPRÓBÁLTÁK ezt az oldalt (nem csak úgy gondolják, hogy...).

Tudom, hogy sok ilyen "tanácsadó" oldal vagy micsoda kamu, de ez a barátom váltig állítja, hogy ez teljesen legit. Vélemények?



2021. máj. 3. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még ezt ki?
2021. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki szerencsejátékban tippet akar adni, az szerinted hogy lenne legit?

De magad is kipróbálhatod, játssz 20 ezer forint játékpénzzel és nézd meg, a tippek után mennyi marad.

2021. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

Most raktam ki először. Sajnálom, ha már van ilyen kérdés, én nem láttam.


2-es Köszönöm:)

2021. máj. 3. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ingyenes. Múltkor megjátszottam 1et. Magam is úgy gondoltam. Elbuktam ,mint Rottenbiller.
2021. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csalás.
2021. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annyira legit, hogy a Gazdasági Versenyhivatal vizsgálja a ténykedésüket.
2021. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!