Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online fogadóirodák mekkora...

Online fogadóirodák mekkora havi nyeremény esetén korlátoznak vagy zárnak ki fogadókat?

Figyelt kérdés
Most nem szeretnék abba belemenni, hogy lehetséges-e egyáltalán rendszeresen pozitívban lenni, hiszen még a sportban is nagy a véletlen szerepe - bár vannak profi fogadók, akik ebből majdhogynem megélnek. A kérdésem arra vonatkozik, hogy ha valaki kialakított magának egy többé-kevésbé működő, mondjuk részben sportfogadáson, részben szerencsejátékon alapuló fogadási stratégiát, akkor havonta mekkora rendszeres nyeremény az, amelyre felfigyelnek a fogadóirodák, amit már nem tudnak tolerálni? Havi 1000 euró pl. még belefér? Vagy már ezt is érdemes több irodánál regisztrálva elérni?

2021. máj. 3. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belefér, de lehet, hogy nem. Nagyon sok mindentől függ.
2021. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan ugyanazon a marketen nyersz, pl over under, vagy tenisznel ki nyeri a kovetkezo pontot, vagy csak kezilabdat teszel, akkor nagyon hamar.


Ha jatszasz mindent, es buksz is nehany fogadassal, nem csak nyersz akkor valamivel tovabb.

2021. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem vagyok profi fogadó (különben nem is kérdeznék ilyet), de a minap rátaláltam erre a témára, és elgondolkodtam ezen.


Azért tartom furcsának a dolgot, mert a játékosok nyilván abból a célból regisztrálnak egy fogadóirodánál, mert nyerni akarnak, és nem veszíteni - pontosan ez az alapja az egésznek, ettől (is) lehet nyereséges egy ilyet, mint üzleti vállalkozást működtetni.


Ebbe annak is bőven bele kellene férnie, hogy ezek között van pár ügyesebb játékos, aki hosszú távon nyereséges, vagyis akin az iroda hosszú távon veszít. Mert az óriási többség nem viszi, hanem hozza a pénzt, viszont az ilyen kitiltások negatív reklámot generálhatnak.


Mindenki arra és úgy fogad, ahogy szeretné. Ha van rá lehetősége, mert az iroda felkínálja, akkor milyen jogon veszik el tőle ezt a lehetőséget? A fogadóiroda az én pénzemből (is) él, amit én ingyen odaadok neki abban a reményben, hogy majd nyerni fogok, erre meg lekorlátoznak, ha ezt sorozatban meg tudom tenni? Milyen jogon? Ez nekem nagyon nem fér bele az egész dolog szellemiségébe, mert pont az ellen irányul, ami az egész vállalkozást mozgatja.

2021. máj. 5. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan jogon, hogy a fogadóiroda azzal a játékossal köt szerződést, akivel akar.

Nekem volt már 8000€ profitos számlám is, de egy másikat meg mínuszban lőttek le. Fene tudja, hogy működik az algoritmus, csak találgatni tudok én is.

Lehet, hogy belefér költségvetésbe, de ha ezen is tudnak spórolni, miért ne tennék? Amikor elmondom az egyszerű hobbifogadóknak, hogy a számláimat sorra korlátozzák le, kinevetnek, hogy biztos csaltam. Valaki egyenesen azt mondta, hogy az iroda súlyos függőnek észlelt, és a saját érdekem miatt zárolt...:DDD

2021. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Olyan jogon, hogy a fogadóiroda azzal a játékossal köt szerződést, akivel akar."


És ez benne volt a felhasználási feltételekben is, aminek tudatában regisztráltál az oldalra? Hogy nem engedik, hogy nyerj? Vidd oda a pénzed, és veszítsd el? :DDD Ez tiszta röhej. Nem hiszem, hogy ez jogilag ne lenne támadható. Melyik iroda volt ez? A Bet365-ről hallottam leginkább, hogy ilyesmiket művelnek, de elolvasva a részvételi feltételeket, abban sincs benne az ilyen önkényre való lehetőség. Persze csalás gyanújára hivatkozva felfüggeszthetik a számládat, de amennyiben ezt nem bizonyítják, az jogilag támadható.


Ha pedig azért nem kötnek valakivel szerződést, mert nem akarják, hogy nyerjen, az lényegében csalás, hiszen a játékosokat a nyerés lehetőségével csábítják oda, és amikor nyer, akkor meg önkényes szempontok alapján korlátozzák.

2021. máj. 7. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik iroda termsben benne van hogy indoklas nelkul barmikor zarolhatjak a szamlad.


Ez persze nem jelenti hogy elbukod a penzed, mert azt altalaban kifizetik, kiveve ha bizonyithatoan csaltal valahogy.

2021. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 365 volt. De bánom is én, megoldom okosba’. Támadd meg jogilag, ha akarod, nekem nincs ehhez kedvem. Enélkül is megfejem őket rendesen.
2021. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én nemrég regisztráltam az Unibetre, de egyelőre nagyon kis pénzekkel játszom, pár száz forintokkal. Gondolom, ezért nem fognak letiltani.

Mindenesetre egy-két havi tesztelés után inkább a Pinnacle-re fogok befizetni nagyobb összeget, azokról azt hallottam, hogy kevésbé élnek a számlazárás módszerével.

2021. máj. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!