Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy tőzsdén...

Lehetséges az, hogy tőzsdén valaki 12 ezer ft-ból 36 milliót csináljon? Egy ismerősöm állítja, de én ezt nem hiszem el.

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 22:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha a 36 milla nem forint, hanem iráni riál vagy venezuelai bolivar, akkor igen.
2021. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
13%
Nézd, bár én sosem csináltam 12 ezer forintból 36 milliót, de az Ausztrál brókeremnél 400-szoros tőkeáttétellel kereskedek. Valami kriptovalutával kereskedve magas tőkeáttétellel nem lehetetlen pár hónap alatt megháromezerszerezni a tőkét.
2021. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen lehetséges. Csak kicsi rá az esély, s keveseknek sikerül. Szóval, inkább ne próbáld meg utánozni!


Zöldfülű koromban volt rá példa, hogy két perc alatt tőkét négyszereztem. Ámde, ez nem tudás volt, hanem vakszerencse. Ma már nem sikerülne, mert a tapasztalat és a tudás megakadályozza, hogy ilyen szintű kockázatot vállaljak.

2021. máj. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Milliomos akarok lenni, akarok venni egy kastélyt. Szóval megpróbálom
2021. máj. 7. 02:58
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a legegyszerűbb módja, ha vesz belőle lottót, nyer 360 milliót, aztán mindenféle tudás és képzettség nélkül elkezd tőzsdézni, és a 90 százalékát elbukja.
2021. máj. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Fordítva nagyobb az esélyed rá.
2021. máj. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Meglehet csinálni persze akár 1 hét alatt is, de az inkább szerencse.


Röviden: Magas leverage-el és tökéletes árfolyamelemzéssel vihető végbe. De olyan nincs hogy tökéletes árfolyam elemzés.


2 éve foglalkozom forex kereskedéssel és sikeresnek is mondhatom magam. De nállam is megesik hogy nagyokat tévesztek.


Pl. Pont tegnap. Gold cfd, 1796 dollárra számítottam maximumként és 1777-re minimumként. De nem így lett, felment ma hajnalban 1820ig. Buktam rajta nem is keveset de ha nagy kockázatot vállaltam volna úszott volna az ősszes.

Forex kereskedésnél én ált. 20x-25x leverage-el dolgozom mert az mèg nem veszélyes megfelelő stoploss mellett. Ezzel napi 1-2% haszont tudok szerezni. De akkor vegyünk az aranyat, arany esetében van 200x-os leverage ami azt jelenti hogy most 9 dolláros mozgásonként 100% +- profit tehát ha kifogta az illetvő mèg két nappal ezelőtt az 1770-es árfolyamot és eladta 1820-on az meg 10x-te a pénzét és ha ezt egy héten keresztül jól csinálja akkor igenis lehetséges, főleg ha még a daytraden belül a kisebb àrmozgásokat is kihasználja tökéletesen, longol is meg shortol is.

De ez ha 1 embernek sikerül a földön az is nagy csoda.

De reálisan gondolkozzunk. Azt mondom ha a gyerek benne van a legjobb 1%-ba(màrmint tudásra értem) akkor napi 2-3% ot lehet kalkulálni. Tehát mondjuk olyan 1.5 év alatt megtudja keresni.

Remélem segítettem:)

2021. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Annyi hozzá teszek, mégha elképesztő logikai képességeid vannak és érzelemmentesen tudsz gondolkodni akkor is minimum 5 év tanulás és gyakorlat kell ahhoz hogy valaki a felső 1%-ba kerüljön

2021. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Siman megoldhato margin/leverage/opcios ugyletekkel. Kb annyi kell hozza hogy vegyel valamit ami azutan csak felfele megy. 100x marginon ez azt jelenti hogy ha 1 szazalekot esik lefele az ar a kezdo ertekrol akkor buktad az osszes penzed.
2021. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ilyen wall street farkasa minden ismeretségi körben akad lassan. Aztán van, hogy kiderül, hogy a gatyája elmegy a bömös meg a kunyhó hitelére, meg van, hogy idővel elmondja, hogy "amióta sok pénze van", azóta munkaerőt kölcsönöz. Mondjuk fejlett országokba. Érdekesképp csak nőket. Olykor előfordul, hogy a munkáját nem hagyta ott, állítólag mert szereti. Azt amúgy eléggé ködösítve meg kisebb ellentmondásokkal ecseteli, hogy végül is mi a dolga. Majd egyszer csak lecsukják az egész bandát, mert már irdatlan kokómennyiségeket pakoltak repülőre.
2021. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!