Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék ilyen egyedi...

Hol tudnék ilyen egyedi pólókat készíteni?

Figyelt kérdés

Az eddig amiket találtam pólókészítő, szerkesztő az csak egy a pólón megadott felületre tud nyomtatni,viszont nekem egy egyedi kép kellene a pólóra, ami teljes egészében körbeéri mint mondjuk ez: [link]


Hol találhatok ilyen lehetőséget?


2021. máj. 9. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
custom all over print tshirts, beírod googleba és kikeresed a neked tetsző nyomdát. mondjuk amit linkeltél, nem nyomtatott, hanem egyszerűen ilyen mintás anyagból készült (előre rányomták a terepmintát a textilre, és úgy szabták ki a pólót.)
2021. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amazon print on demand, feltöltöd az amazon fiókodba a képet, majd a saját amazonos oldaladról megrendeled a pólót az általad beállított áron.


Mielőtt azzal trükköznél, hogy 0Ft-ra teszed és úgy veszel több 10 000db-ot, vedd figyelembe, hogy neked mint amazon fiók tulajnak van egy alapár, amit ki kell fizetned. Ez a megoldás akkor jó, ha van egy céged, ahol ezt az összeget költségként leírhatod, miközben magánemberként rendelsz 0Ft-os áron, vagy nem akarsz adózni :)


A póló mellet csinálhatsz egyedi sapkát, sálat, maszkot, kesztyűt, pulóvert, kabátot, bögrét, stb.


1 oldalra való nyomtatás alapára amikor néztem 6,47 dollár volt, ez tartalmazta a pólót+nyomtatást+szállítást adott távon belül, a 2 oldalasnak 5-8dollár közötti felára van mérettől függően.

2021. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!