Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek el hogy az...

Hogy viselitek el hogy az elmult idoben a cryptovaluta befektetok nagyon sokat kerestek?

Figyelt kérdés
Csomó helyen hallani hogy ez a crypto ennyit nott, a masik annyit. Ti hogyan viselitek ezt? Reszveny befekteteseim vannak amik atlagosan evi 10 szazalekot hoztak az elmult 6 evben, de oszinten megmondva egyre nagyobb a kisertes hogy kriptoba is rakjak valamennyi penzt. Az ismeroseimtol mind azt hallom hogy mivel mennyit kerestek, csak a viszonylag biztonsagos bitcoinosok 4-5x eztek a penzuket. Egyre jobban azt erzem hogy vesztek azzal hogy nem cryptozok. Ti hogy vagytok vele?

2021. máj. 9. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi kozom hozza, hogy mas mivel mennyit keres? A sajat dolgommal foglalkozok.
2021. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi az, hogy hogyan "viseljük"? Számodra valami lelki teher, ha idegen emberek sok pénzt keresnek, vagy mit érzel ilyenkor? Szakember látott már?
2021. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt csinálsz amit akarsz, meg ők is. A lőtéri kutyát nem érdekel, ki mennyi pénzt keres.
2021. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Őszinte kérdésre őszinte válasz: leszarom.
2021. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Letojom, hogy ki mennyire lett belőle milliárdos. Valamint ugyanúgy le fogom tojni ha beüt a krach és földönfutóvá válnak.
2021. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

"Ti hogyan viselitek ezt?": miért kellene ezzel foglalkoznunk? Aki korábban beszállt, nagyon jól járt, nincs ezzel semmi gond.

"vesztek azzal hogy nem cryptozok": Nagyon nagy FOMO-ban vagy (Fear of missing out). Erre csak annyit tudok mondani, hogy szállj be. Ésszel és mértékkel.

Én a befektetési portfólióm kb. 10%-át tartom cryptoban (BTC és ETH). A portfólió jelenleg a befektetett összeg 1.5x-esét éri. De akár a felére is eshetett volna. A kriptovaluták esetében elég nagy a volatilitás, ezért érdemes diverzifikálni, éppúgy mint a részvények esetében.

A SafeMoon, Dogecoin és egyéb shitcoinoktól óva intenélek, bár 6 év részvénypiaci tapasztalattal a hátad mögött talán nem dőlnél be ilyeneknek. Javaslom azért, hogy nézz utána a dolgoknak.

2021. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Én például leszarom.
2021. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
én már egész életemre megkerestem a biztos élethez való pénzt cryptoval. erről már lemaradtál, de még jöhet be belőle pénz neked is
2021. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Engem nem izgat.

Az már fog izgatni hogy az összeomlás esetén majd tartják a markukat állami mentőcsomagért mint a devizahiteles pénzügyi zsenik.

2021. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A saját üzletem érdekel.

Amint lesz annyi pénzem, amennyit már van értelme 4-5-szörözni, és tejbepapin túl is hoz látható összeget, szétnézek a befektetési piacon. Addig nem izgat különösebben, ki mennyit kaszál, az ő pénzük.

2021. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!