Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes felhő alapú...

JUNG.G kérdése:

Hol érdemes felhő alapú cryptovaluta bányászatot folytatni?

Figyelt kérdés
Hol tudok "biztonságosan" éves díjért cserébe bányakapacitást bérelni? Van olyan populáris oldal mint pl. a coinbase ami nagyon népszerű és elterjedt csak nem vásárlós hanem bányagép bérelős rendszer? Nem akarok fanatikus lenni, nem akarok hálózatot építeni meg szinteket elérni csak hobbiként szeretnék bányászni távol a lakásomtól. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. jan. 3. 16:16
 1/9 HSz76 ***** válasza:
Ha ez valóban működne, senki sem dolgozna, mindenki csak bányásztatna...
2018. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki csinálja annak nem is kell dolgoznia. Aki azonban úgy áll hozzá mint te, utolsó, annak muszáj munkát keresnie.
2018. jan. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megéri meg nem is. Ehyrészt sok a kamu cég, aki benyeli a pénzed a féléves szerződésre, és 1-2 hónap után eltűnik. Másrészt nem lehet kiszámítani mi lesz holnap.. PL: leszerződsz X összegért fél évre, hogy te felhőben Etheriumot bányászó, viszoinlyag jó pénzért. De 1 hónap mulva az etherium negyedére esik, ami már baromira nem kedvező... ebben az esetben te a hátralevő időre ugyanúgy etheriumot bányászol a szerződés erejéig, és összevetve többet fizettél a szerződésért, mint amennyit bányásztál. TZermészetesen ez másik oldalra is fordulhat.. ha valamire kötsz fél évet, és úgy megugrik az ára, hogy az első hónaban visszahozza a teljes szerződés árát. A bérbeadónak is megéri, mert ő egy fix áron bányászik fél évig, ameddig te szerződést kötsz attól függetlenül, hogy a valuta értéke nő vagy esik. Ezt neked kell eldönteni, hogy megéri-e vagy se... Személy szerinte fél éves szerződések kb 100-150 ezer körül mozogna, gyakran több is, akkor máe érdemesebb venni egy kártyát, és azzal azt bányászol amit akarsz. Ha mégis szeretnéd tolni, nézz körül fórumokon, Redditen, hogy miket ajánlanak, mire van sok pozitív vélemény.
2018. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a kriptovaluta biznisz egy akkora bukta lesz, hogy a világgazdaság történetében nem volt még ilyen.
2018. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó én osztom a véleményed, de ha nem érdekel, miért zsörtölődsz rajta. az elmúlt években pont ugyanígy károgtak egy csomóan, hogy hülyeség meg elbukják a pénzüket az emberek, aztán valahogy mégiscsak jól járt az, aki mondjuk tavaly év elején vett bitcoint, és most eladná...bukta vagy nem bukta, ha euro-ban vagy dollárban tartod a pénzed, majd hirtelen lesz egy újabb világgazdasági válság, akkor ott is elbukhatod a pénzed te, mint átlag ember, aki nem kereskedik, csupán valutában tartja a vagyonát.
2018. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ugyanakkor értem, hogy mik az előnyei és a haszna és jó dolognak tartom. De!!!! Mióta a papírpénz mögött nincs semmi azóta vannak ezek a nagy válságok,inflációk. És zavar, hogy a kitalálója névtelen. Miért akar az maradni mikor ilyen nagy dolgot talált ki?
2018. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat persze a negatív hozzászólások is érdekesek. Egy kicsit jobban elmélyednék a témában. Mit gondoltok erről a cégről:


[link] ? Ezt néztem ki lehetséges bányász oldalnak.


YouTube-on reklámozza egy nem túl szimpatikus ember. Így botlottam bele. Fura, hogy van magyar felülete nem tudom eldönteni ez jót vagy rosszat sejtet.


https://www.youtube.com/watch?v=w8sIBc48OVA


Ez a reddit.com nagyon sok témát felölelő oldal nem nagyon ismerem esetleg valami linket kérhetek hozzá?


Köszönöm a kártya és saját gépbe való invesztálás nálam nem játszik. Távol állok az informatikától valószínű elvesznék a részletekbe és sikertelen lenne!!


További hozzászólásaitokat várom!

Köszönöm!

2018. jan. 8. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem az invia kerülendő, olyan kairos szaga van az egésznek..."bányász mixet" adnak...most ez meg ugye mit jelent? bár eleve a csomagoknál is a legdrágább sold out...persze, nyilván mindenki dobálja a többezer euro-kat, annyira, hogy több ilyen csomagot nem tudnának biztosítani...na de akkor hova megy az előfizetett összeg, ha nem a bányászfarmuk fejlesztésére? :D


szóval vissza a bányász mix-hez. én, mint laikus arra tudok gondolni a bérbe adott teljesítmények alapján, még a 10ezer euro-s legnagyobb csomag is 400 MH/s-t ad, amivel bitcoint aztán biztos nem tud senki bányászni, lévén ahhoz már GH/s vagy TH/s a gazdaságos teljesítmény...

zcash-ből vagy mondjuk litecoinból meg sok ez a teljesítmény, abból milliomos lennél 3 hónap alatt...na de ha rendelkezésre áll ekkora teljesítmény(gondolom több TH/s-nyi), és ebből többszáz millió dollárnyi litecoin-t ki tudnának bányászni maguknak, miért adják bérbe?


szerintem itt arról van szó, hogy beszedik a nagy pénzeket, ezáltal ha esetleg lenne egy kriptoválság, és a bitcoin bedőlne, húzva magával a többi altcoint, akkor lesz fiat pénzük...

de ha ez sem történik meg, akkor a bányász mixből összeállítanak egy olyat, ami épphogycsak megérje, visszajön mondjuk 20-30%-kal több pénz, és akkor örüljél...ha egyáltalán tényleg van valós dolog mögötte, és nem az van, mint a kairos-nál, hogy ameddig volt befizető ember, addig a régi belépőket kifizették, aztán mikor elfogyott, akkor ide-oda tologatták a kifizetéseket meg ígérgetnek a mai napig is gondolom, manapság már nem láttam régebb óta kairos-os kérdéseket :D

2018. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sőt továbbgondolva, neked van egy bányászfarmod, 10ezer euro-ért bérbeadod, majd ebből a saját áramodon, saját teljesítményen, saját karbantartásod által kitermelsz 12-13ezer euro-nyi pénzt, és ezt odaadod a bérlőnek. hol éri ez neked meg? ugye, hogy sehol :D csodák nincsenek, szerintem 100%, hogy itt is az lenne, hogy a "profitot" az új belépők díjaiból fedeznék, ameddig össze nem omlik...
2018. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!