Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan applikáció mint a...

Seneskata kérdése:

Van olyan applikáció mint a simple? vagy esetleg hasonló "online pénztárca?

Figyelt kérdés

olyat szeretnék mint a simple

ahol tudnám gyűjteni a pénzt és amikor kell akkor vissza utálom a fizikai kártyámra.

Revolut-ot ismerem állítólag egy ideig gyűjtögetés a pénzt és a legváratlanabb pillanatban zárolják a számlád...

hiába volt rajta 100ezer eltűnik a semmibe és benyúlják...



2021. máj. 12. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy természetesen legyen nagyon megbízható!!!
2021. máj. 12. 20:16
 2/11 anonim válasza:
38%
3 éve használok revolutot. sosem volt vele baj. sok külföldi ismerősöm van aki ugyanezt használja fő kártyaként is akár. az egyikőjüknek egyszer volt egy nagyobb kiadása, akkor zárolták a kártyáját de fel is vették vele a kapcsolatot. új kontinensen hirtelen nagyobb kiadás. azt hitte a rendszert, hogy ellopták a kártyáját. befényképezte újra az igazolványát és már tudta is újra használni.
2021. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Wise
2021. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Revolut akkor zarolja a szamlad ha beazonosithatatlan helyrol jon egy csomo penz, es annyi dolgod van hogy kuldesz nekik valami bizonyitekot hogy valoban legalis forrasbol jott a penz. Meg amennyire tudom ezalatt is tudod hasznalni a kartyad es kolteni a penzt, csak nem tudsz tobbet rarakni.
2021. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a revolutnal valakinek 5000 forintját zárolta oké nem nagy összeg de akkor is zárolta pénz nem számít.

a wise hoz nem értek letöltöttem és nem jutok tovább...

a revolutba nem tudok bízni.

sok pénz gyűjtésére kéne ilyen onlinepénztárca

2021. máj. 13. 02:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nyiss egy bankszamlat egy sima magyar banknal, csak az lesz biztonsagosabb mint a revolut.
2021. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

egészen pontosan hogy működik a revolut?

mondjuk én arra gondoltam h havi 5000ret utalnak rá de lehet h néha többet.

egy idő után ha össze gyűlik sok pénz mondjuk úgy 100-200ezer forint és azt vissza utálom egyszerre a számlámra akkor azért nem zárolják a revolut-ot?

2021. máj. 14. 06:28
 8/11 anonim ***** válasza:
#4: ezt az összes bank csinálja :) Az OTP is zárolja a számlád, ha hirtelen külföldről kapsz 100M Ft-ot...
2021. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En tobb szazezret tartok revoluton, es tobbszor utaltam 100e-400e kozotti osszeget, sose zaroltak.
2021. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 5M Ft-ot is utaltam már revolutra, szerintem ennél nagyobb összegenél lehet csak probléma.
2021. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!