Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen applikációt/oldalt...

Milyen applikációt/oldalt ajánlotok kriptovaluta kereskedésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék elkezdeni kriptovalutával kereskedni, és arra lennék kíváncsi, hogy nektek milyen applikáció vagy oldal vált be a legjobban?

Kezdő vagyok, ezért az lenne a legjobb, ha könnyen kezelhető lenne, vagy egyszerűen átlátható a rendszer (vagy egyszerűen kitanulható..).


Köszönöm a segítséget előre is <3



#applikáció #bitcoin #kriptovaluta #kriptovaluta kereskedés
2021. ápr. 24. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Coinbase Pro és Binance. A sima Coinbase-hez ugyanaz a profil kell, viszont ott drágábbak a váltási díjak. A sima Coinbase 180 dollárnál 4 dollárt vont le mikor euróból bitcoinra váltottam a Pro pedig csak 72 centet. Kezdőként a sima Coinbase a legátláthatóbb, a Binance-en viszont több az altcoin. A Coinbase Pro meg sima között ingyen tudsz küldeni bármit (kriptovalutát, pénzt), és ugyanaz a profil kell hozzá, szóval azt is csinálhatod, hogy Pro-n elintézed a vásárlást és átutalod a simára.


Egyébként érdemes több váltóra is regisztrálni. Ha kisebb pénzért veszel, akkor azért, ha esetleg feltörik az egyiket, akkor ne vigyék el az összes pénzed, ha pedig nagyobb pénzért veszel és hardver walletra utalsz, akkor azért, hogy ne legyen gond, ha gyorsan akarnál utalni, de az egyik váltó épp lefagyott a nagy terhelés miatt.


Mind a kettőhöz tudok küldeni privátban linket, amivel mind a ketten jól járunk.

2021. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb venni egy

ledger nano s-t 16-20 ezerbe

kerül csak és oda utalni a kriptóidat hosszú távra


Regisztrációs linket én is tudok küldeni

2021. ápr. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SIDLER22 ***** válasza:
Vagy TrustWallet. Az is egy jó megoldás lehet. Viszont a telefon biztonságra ott figyelni kell.
2021. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon jól összefoglalta. Én egy kezdőnek mondjuk a relatíve drágább díjak ellenére is a sima coinbase-t ajánlanám az egyszerű és átlátható kezelőfelület miatt. Illetve mivel összesen 54 coin van (jelenleg) ami elérhető vásárlásra, ezért kisebb eséllyel választ bele valami nagyon rosszba és/vagy aprózza el a portfólióját.
2021. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyelőre a Plus500 tetszik, magyar. De kezdő vagyok úgyhogy nem biztos, hogy jó a tanácsom, mert nincs összehasonlítási alapom. Azt sem tudom pl., hogy meghívó által hogy lehet jobban járni egy másik oldalon? Gondolom nem adnak ezért induló tőkét.:)
2021. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnak induló tökét. Coinbase-en mind a ketten kaptok 10 dollárt az első 100 dolláros vásárlás után, Binance-en pedig különböző kedvezmények vannak a tranzakciós díjakból.
2021. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Coinbase-en egy hét után van earning. Kvízeket kell kitölteni és 5-10 dollár értékben lehet kapni különböző coinokat. Azokból össze lehet szedni 50-60 dollárt.
2021. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a válaszod! Ez igaz lehet, hogy 34 eurót adnak ha ezzel a linkkel regelek vagy ez csak két hete volt? [link]

Különben ha kipróbálom a Coinbase-t, akkor az már éles, nincs demo számlája igaz? Minimális betét? Köszi!

2021. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

"Earning" opciók mindig vannak folyamatosan, ez linktől és időszaktól független. Viszont ha ezen a linken regelsz, akkor 10 dollárnyi BTC-t is kapsz az első elköltött 100 dollárod után:

[link]


Bár a kérdésedből ítélve gondolom ennyit nem akarsz költeni, de aztán ki tudja idővel költesz-e. :) Akkor meg jól jön az ajándék, ha így regeltél.

Nincs minimális betét (Binance-en van, ott 15USD), viszont Coinbase-en a minimális fee minden esetben 0.99€. Tehát ha 1€-t akarsz rádobni egy coinra, akkor is még rászámol 0.99€-t neked.

Az én tippem, hogy jól gondold át, hogy mit szeretnél vásárolni és akkor egyfélét vegyél és abból konvertáld át a másik coint. Teszem azt, ha vennél 10 dollárért ADA-t 10-ért BTC-t, meg 10-ért ETH-t, akkor vegyél egyben 30-ért (teszem azt) ADA-t és a konvertálás opcióban abból váltsd át a többit. Ennek is van költsége, de pár cent csak, közel sem annyi, mintha vennéd külön-külön.

Demo számla nincsen egyébként.

2021. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!