Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elon papa hatbaszurt minden...

Elon papa hatbaszurt minden crypto fanboyt?

Figyelt kérdés

Gondolom olvastatok a hireket es lattatok a crypto portfoliotokat. Mit gondoltok elon papa miert ilyen kocsog? Eladtam a Tesla részvényeim es inkabb btc-t veszek 1-2 napon belul az arara, csak addig maradjon lent az ar...

Ti mit csinaltok? Szerintetek esik meg? Szerintem most kell venni amig meg olcso, nem tart sokaig ez az arfolyam.



2021. máj. 13. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akarta

ő meg majd jól bevásárol

Hétvégéig szerintem még esni fog

2021. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kell a pénz a rakétákhoz na

Ezt elfelejtettem

2021. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Ja és majd jön a twet hogy "ja, csak be voltam szívva, a btc jó

meg a doge is és most 1 btc- ért 2 tesla s-t adunk

2021. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Aki olyan dologba fekteti a pénzét, aminek az árfolyama +/- 15-20%-ot mozog csak mert egy befektető mond valamit, az nem tudom mit reklamál. Akkor nem reklamáltál, amikor ugyanennyit emelkedett, mert bejelentette, hogy lehet náluk azzal fizetni, akkor miért reklamálsz most?
2021. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Inkább szomorúnak tartom, hogy egy ilyen félbolond, gátlástalan hazudozó kénye-kedve szerint tudja mozgatni a piacot.
2021. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

A félbolond, gátlástalan hazudozó azért csak valahogy összehozta a világ egyik legjobban menő autógyárátt néhány év alatt, meg NASA által használt rakétát, meg még "néhány" mást.

Akkor is szomorúnak tartottad, amikor miatta emelkedett a bitcoin meg a dodgecoin? Akkor gondolom annyira nem bántad :) Amikor olyat mond/tesz, ami neked tetszik, akkor húúdejófej, amikor az ellenkezőjét, akkor meg félbolond hazudozó :)

2021. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Akkor sem tartottam jófejnek.
2021. máj. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Magánügyed. Attól még azt mond, amit akar. És ha ettől az akármilyen coin árfolyama emelkedik, akkor nem kell sírni ha ugyanúgy esik is ha valami mást mond. Ezzel jár ha valaki ilyenbe fektet. Aki ezzel nincs tisztában, az nézzen utána mielőtt a pénzét valamibe fekteti, ne utána siránkozzon. De persze egyszerűbb bedőlni azoknak, akik azt mondják, hogy ezen csak nyerni lehet és milliárdos lesz mindenki, aki ezt vagy azt veszi, mert utánanézni már lusták, de aztán megy a nyafogás, hogy "jajj én azt hittem ezzel csak nyerni lehet".

Milyen érdekes eltűntek azok, akik az utóbbi hónapokban "kérdéseket" írtak, hogy milyen okosak, mert bitcoinba meg dodgecoinba fektettek. Amióta csak esik ez a kettő, azóta csend van, max. nyafogni jönnek egyesek.

2021. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem hittem azt, hogy ezzel csak nyerni lehet. A kripto nagyon volatilis, ezt mindenki tudja, aki befektet. Nekem azzal van bajom, hogy össze-vissza beszél megondolatlanul, holott tudja, hogy - főleg a birka amerikaiak körében - milyen nagy befolyása van. Gyanítom, hogy élvezi is, csak az a baj, hogy közben milliók megélhetésével játszik.
2021. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
"milliók megélhetésével játszik" Ha azoknak a millióknak a megélhetése a bitcoin árfolyamától függ, akkor meg is érdemlik...
2021. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!