Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes e befizetni pár órás...

Érdemes e befizetni pár órás magyar gazdag papa klub cash flow társasjátékos tanfolyamára?

Figyelt kérdés

Állítólag ez pénzügyi alap műveltséget ad,3 órás tanfolyam az alap cash flow 101 most csak online van így 2500Ft amúgy élőben kb 5000Ft lenne.

Valami Robert Kiosaki által tervezett társasjáték ami a pénzügyi alapokra tanítja meg az embereket.



2020. máj. 13. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha olvastad a könyvet, akkor érthetőnek tűnhet, hogy miért árulja valaki pénzért a játékot, emellett azonban maga a játék nem olyan jó. Szerintem 2500-ért sem éri meg, nem fog sok olyat mondani, amit ne tudtál volna.


Budapesti vagy?

2020. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1/


Nem,vidéki vagyok.Szóval azt mondod nem tudok meg sokkal többet a pénz dologról?Mondjuk annál lehet csak többet tudhatnék amit most tudok.

2020. máj. 13. 12:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Kiszamolo akademia a youtube-on ingyen vegignezheto. Ingyen van, sokkal tobbet is ad.
2020. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3/


Hasonló képen mutatja be mint a társasjáték dolog?Mert gondolom azért társas játék mert lehet vannak akik játszva tudnak jól megtanulni dolgokat.

2020. máj. 13. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, ez nulla szintrol joval komolyabban tanulja.

Kerdes, hogy mondjuk 14 even aluli gyerek-e a celpont vagy mondjuk felnott ember.

2020. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Kiosaki bácsi tanácsainak valóságtartalmáról itt olvashatsz:

[link]


Ez a klub kész röhej, újabb lehúzás...

2020. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6/


Köszi az infót

2020. máj. 13. 22:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha érdekel, akkor vedd meg a játékot, akár használtan is. Nekünk meg van. Játszottunk vele párszor, de nagyon hosszú játék 4-5 óra simán lehet, pláne, ha többen játsszátok. Igazából nekem sok újat nem adott, de az én vagyok, mert már előtte elolvastam a könyveit, sőt máshonnan is képeztem magam. Teljesen kezdőknek, illetve azoknak, akik nem tudnak a pénzzel megfelelően bánni, nekik jó lehet.
2020. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8/


Én a tanfolyamot néztem amit játék vezetővel játszanak,társas játékot ha lehet is kapni ritka szerintem.Én nem vagyok nagy pénz tudós elkölteni el tudom próbálom nem ész nélkül de néha nem sikerül meg kicsit jobban szeretnék a pénzügyekhez érteni mert lehet nem egy gyárban szeretnék megöregedni,bár a sima élet menedzselése se kismiska.

2020. máj. 14. 23:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha érdekel, akkor próbáld ki. Ha bejön nyertél, ha nem, akkor pár ezerrel szegényebb vagy. Mivel azt írod, hogy ambiciózus vagy, de még nem elegendő a pénzügyi tudásod, akkor fejleszd. 8-as voltam.
2020. máj. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!