Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A great reset valóban megvalós...

A great reset valóban megvalósul 2030-ban?

Figyelt kérdés

"You'll own nothing and you'll be happy" Semmid sem lesz és boldog leszel. Ez a folyamat már elkezdődött és 2030-ban befejeződik?

Klaus Schwab, Davos Agenda 2021

https://www.youtube.com/watch?v=uPYx12xJFUQ

https://www.youtube.com/watch?v=lBBxWtKKQiA

https://www.youtube.com/watch?v=GuWzy9woghU



2021. máj. 17. 19:12
1 2 3
 21/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
17%

"Ja ja, mindenk bűzlik meg kontento amit nem a tv1 híradóban adnak le. xD"


Perszepersze. Meg minden attól lesz igaz, hogy nincs szó róla a "mainstream médiában".

2021. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
3. Kivétel Magyarország, itt még a kútba ugrást is bevállalná az emberek döntő többsége.
2021. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
az tuti
2022. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
61%
Bármit le lehet nyomni az emberek torkán ha a saját biztonságuk és kényelmük a tét. Főleg a biztonságon van a hangsúly. Hihetetlennek hangzik egy ekkora változás 8 év alatt? Teljesen reális szerintem. Egy háború hány millió ember életét képes megváltoztatni egyik napról a másikra? Gondolj bele. Felkelsz egyik nap arra hogy rakétáznak, megúszod de menekülnöd kell a családdal egy vadidegen országba ahol semmid sincs. Tiszta káosz, kilátástalanság. Nem tudod mit hoz a holnap. Nem fogadnál el bármit, csak hogy te és a családod biztonságban legyetek és legyen mit ennetek, és túléljetek? Dehogynem. És ez teljesen emberi. Az életösztön és a szeretteink védelme. És ezt fogják pont felhasználni ellenünk. A média segítségével pedig nem is muszáj mindenhol háborút kirobbantani, elég ha sok emberhez eljut a félelem magja, önként fog lemondani a szabadságáról, hogy túléljen. A kérdés, ki az aki ilyen világban élni akar?:( remélem én az első rostálásban kiesek. Nem akarok ezeknek az undormányoknak csak egy bio rabszolga lenni. Sok szép szabad évem volt, sok szép emlékkel ezeket már úgysem tudják elvenni tőlem. És amúgyis meg kell halni valahogy. Bár azért bosszant, hogy erről néhány öltönyös kiöregedett vén fasz dönt, mikor lehet 1 év múlva amúgyis elütne egy busz vagy elvinne a rák.
2022. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Előző vagyok. És igen ez 1 évvel ezelőtti kérdés, nézd meg mi történt pár hónap alatt. Én a bátyámnak már 2 éve is mondtam, hogy amíg van atom nem vagyok nyugodt. És tudtam, hogy lassan érik egy háború is. Lehülyézett. Nem elég, hogy kirobbantottak a közelünkben egy háborút, kb napok alatt jutottunk el a 3. Vh veszélyének mantrájához és az atommal való emberiség kipusztításához. Ilyen gyorsan lehet változtatni az emberek biztonságérzetén és a nagy gazdasági összefonódás miatt nagyon könnyű a rendszert összeomlasztani. Ez a véleményem és meglátjuk mit hoz a holnap. Ne legyen igazam! Tényleg ezt kívánom tiszta szívből! Ma csak azért is nyugodtan fogok aludni!
2022. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igzad egyáltalán. A vén fasz máris győzött ha az emberek 90 % a így gondolkodik márpedig így gondolkodik, módszeres agymosással 30 év alatt kiölték az emberekből a szabadságuk iránti elkötelezettséget, jó nekik birkaként bégetni és örülnek ha megmondják mit kell tenniük így se felelősségük se problémájuk, orruknál fogva vezetett gyapjas majmok! A maradék lázadókat meg likvidálni fogják sajnos.
2022. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!