Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezdő tőzsdecápa vagyok😀Ha...

Kezdő tőzsdecápa vagyok😀Ha hét nyitott pozícióval kettő mindig nyereséges,pár napig fenntartom a veszteségeseket,aztán egyesével bezárom őket, amint termelek annyi nyereséget, hogy pozitív mérleggel zárjak,érdemes élesben kipróbálnom magam?

Figyelt kérdés
Vagy ez még gyenge?

2021. máj. 17. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Naná, a brókercég imádni fogja a sok jutalékot, hisz legfeljebb napon belül engedik el a díjakat. Az aktív tőzsdei kereskedésnek nem az a lényege, hogy nyereséget termelj, hanem hogy a piaci átlagon felüli hozamot realizálj. Ha az nem megy, akkor simán vegyél egy S&P 500 vagy hasonló ETF-et és ne görcsölj a pénzeden. Persze adrenalinvágyból kereskedni is jó (amíg el nem bukod), de az, hogy minden nap csinálsz egy kis minimális nyereséget ami a tranzakciós költségek után lesz igazából illúzió, hiszen valójában a piac visz a hátán, nem te hágod meg a piacot.
2021. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fsms ***** válasza:
Kicsit még gyakorolj.
2021. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod? A nyereség elég neked? Meg lennél elégedve ennyivel? Neked kell eldöntened, a te pénzed lesz amit kockáztatsz.
2021. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudom egy pozíció fenntartása egy ezrelék,ez nem tűnik soknak,napi négy-öt-hatezret ki tudok termelni,sőt volt hogy bezártam egy mínusz 9900-ast,és 5400 plusz volt a mérleg aznap.Amúgy két-három kiló nem vágna földhöz,de jó lenne kb 10%-ot kitermelni havonta.
2021. máj. 17. 21:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Két fontos kérdés. Demón mekkora a kezdőtőkéd? S mekkora valós tőkével szeretnél / tudnál elindulni élesben?
2021. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Demón 2-3 kilóval bűvészkedem,élesben is ennyivel szeretnék
2021. máj. 17. 23:25
 7/17 anonim ***** válasza:
S mivel kereskedsz? Forex? Részvények? Valami más?
2021. máj. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen
2021. máj. 18. 07:16
 9/17 A kérdező kommentje:
Forex
2021. máj. 18. 07:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont meg kellene ismerkedned a stop-loss fogalmával, mert anélkül könnyen számladarálás lehet a vége. Főleg egyszerre 7 nyitott pozival, mert az önmagában ~70-100e HUF margin (0,01-es pozival, 30-as tőkeáttéttel).
2021. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!