Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza fog esni az ethereum...

Vissza fog esni az ethereum az egy hónappal ezelőtti állapotra?

Figyelt kérdés

Egy hónapja 2200-2300 dolcsi volt egy eth. Egy hete 4200, azóta csökken, most 3300. Szerinted vissza fog esni?

Mi állhat ennek a hátterében?

Én 2 dologra tippelek.

1. Hogy Elon Musk kijelentette, nem lehet már bitcoinnal fizetni a Teslákért.

2. most nagy érdeklődésnek örvend egy új valuta, a Chia.

Elon Musk kijelentésének hatása kezd "elfelejtődni", a Chia-nál meg hamarosan megjelennek a pool-ok, így exponenciálisan emelkedni fog a csatlakozottak száma, már kevésbé éri majd meg. Illetve megéri, csak még nagyobb tárhely kell, hogy az esélyek ugyan olyanok maradjanak. (akkor megint többen még több tárhelyet vesznek, ez egy ördögi kör lesz)

Szerintem lassacskán megáll a csökkenés és megint egy lassú (vagy a korábbiakhoz hasonlóam gyors) emelkedés lesz.

Te hogy látod a helyzetet?



2021. máj. 17. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, persze, vissza. Megnéztem az üveggömbömben és azt láttam, hogy vissza fog esni.
2021. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2021. máj. 17. 22:24
 3/8 A kérdező kommentje:
A véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan látja a helyzetet.
2021. máj. 18. 02:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem esni fog, nem tudom meddig de fog, jelenleg tul sokat ment felfele, korrekcionak jonnie kell
2021. máj. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SIDLER22 ***** válasza:
Hát ha a heti gyertyákat nézed akkor az RSI még mindig 76%-on áll. Szóval nagy esés ide-oda, még mindig túl van árazva. Szóval most egy kicsit vissza fogja magát aztán megint megindul. Szerintem.
2021. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

" Szóval nagy esés ide-oda, még mindig túl van árazva."


Pontosan, mivel a haszna, ezzel együtt az értéke egyelő nullával, az összeg, pedig amennyit kérnek érte, nagyobb, mint nulla.

2021. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Ezt már milliószor megbeszéltük, hogy az értéke a feltörhetetlenségben és a decentralizáltságban van. A Visa is már együtt működik a Binance-el és hamarosan az ERC20-as blokkláncot fogja használni a tranzakciókhoz.

Attól, hogy te nem érted ennek a világnak a működését vagy kimaradtál a bull run-ból még nem lesz értéktelen.

Mintha a Fiat pénzeknek lenne bármi értéke. Az is csak adat a bankokba. Meg néha egy papírfecni, de az a része kezd eltűnni.

Legtöbb esetben van mögötte arany fedezet. Néha pedig nincs.

A Bitcoin mögött a felhasznált energia a fedezet.

2021. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, visszaesett, most már talán kifele mocorog az árfolyam. Ha nézel ábrát a btc felezés és mindenkori árfolyamra, akkor azt látni, hogy a felezés után elindul felfele az árfolyam, esik egy bazinagyot, aztán kilő a francba, aztán csökken nagyjából a csúcs felére és ott cikkcakkolgat magának. Ha ez továbbra is így megy, akkor most megindult az árfolyam, esik egy bazinagyot rész van kipipálva. Most majd innen fog meglódulni minden, ha a szokásoknál maradunk. Ha nem, akkor szerintem a csúcsról fog visszapattanni az árfolyam vagy a környékéről.
2021. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!