Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet online kereskedni...

Hogyan lehet online kereskedni,pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Online szeretnék pénzt keresni, van valakinek bevált módszer amit szivesen megosztana? Nem szeretnék kérdőívet kitölteni, sem Mlm ügynöknek állni, inkább tippmixezni szeretnék megtanulni, vagy valamilyen online póker oldalon játszani, vagy kereskedni valamivel.

2021. máj. 21. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Én tőzsdét tanulok, XM webináriumokból. Egy éve csinálom, most kezdem élesben, eddig demóztam. Én javaslom azt annak, akinek van hozzá adottsága és látásmódja, aki tanítja azokon a webináriumokon az érti. Kell hozzá bróker, én Dukascopyt használom, azon gyakoroltam a demót is. Youtubon a magyarok is jókat mondanak, de az XMes csávótól fogod igazán megtanulni.


Nem tudom, tippmixben van e stratégia, ami beválik, de valaki gyakorin azt írta nekem róla, hogy ő vesztett pénzt, benne volt a témában, és átlátta a sunyiságot. Nem tudom, valóságot mondta e, vagy ő látta csak úgy.


A pókerben is vannak trükkök, memorizálás, ilyenek, nem tudom annyira. Ezeknek utána nézel, hogy kell a trükköket kivitelezni, stratégiákat, biztos működik szerintem, csak észnél kell lenni hozzá, ezek ilyen dolgok, hogy csak bizonyos embereknek megy, de ezt biztos tudod. Sok sikert hozzájuk. Am yt-vel is tudsz csinálni pénzt, csak jó tartalmat kell gyárts. Kreatív meló, az is otthonról nekiláthatsz.

2021. máj. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
En tozsdezek cryptoval :) most nagy learazasok vannak
2021. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pokerbe nem kezdenek bele a helyedbe. Egyetem mellett abból éltem, de már nagyon sokat fejlődött a mezőny. Kezdőként míg arra a szintre eljutsz hogy megelj belőle az évekbe fog kerülni.


Sportfogadásban, ha érdekel a sport kicsi edged lehet. De itt is hosszú idő míg nyereséges leszel.


Ha interneten szeretnél pénzt keresni akkor csinálj appokat, blogokat stb.

Ha befut jobban jársz vele, mint a pokerrel.

2021. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%
Online pókerrel lehet pénzt keresni. Viszont azzal tisztában kell legyél, hogy pár év míg beletanulsz a dolgokba és még akkor sem biztos, hogy sikeres leszel. Rengeteg kitartás és türelem kell hozzá, engem 14 éves koromban kezdett el érdekelni a játék és még most, évekkel később is azt mondom, hogy bőven van mit fejlődjek. Suli után könyveket olvastam a pókerről, videókat néztem és rengeteget gyakoroltam (akkoriban még csak játékpénzzel.) Aki azt állítja, hogy a póker szín tiszta szerencse az téved. A szerencse csak kis mértékben befolyásolja azt, hogy te épp az összes pénzed elbukod, vagy az évek alatt milliomos leszel. Az viszont tény, hogy nagyon nehéz ilyen profin játszani.
2021. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A legegyszerűbb az adás-vétel hajrá
2021. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kérdőív kitöltéssel, de sok idő, amíg kigyűlik. Online Talk panel, Mobrog, Triaba.

Online kaszinó póker vagy fogadás, Tippmix.

Lehet YouTube videókat nézni, amikért oldalak fizetnek.pl. [link] vagy van még a Toloka app.

2022. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!