Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AliExpress - ről mennyi idő a...

AliExpress - ről mennyi idő a kiszállítás ?

Figyelt kérdés
Szoktatok onnan rendelni ? A postaköltség mennyibe kerül ? Meg nem rendeltem onnan de szeretnek

2021. máj. 22. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt. És nézd meg magát az oldalt. Minden információt megtalálsz. Talán csak a vám és áfa mértékét nem, ami még hozzáadódik.
2021. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-2 hónap. Ha július után kapod meg a rendelésedet, számíts rá, hogy áfát és kezelési költséget kell rá fizetned.
2021. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én május másodikán rendeltem fogkefémhez tokot, és csütörtökön megkaptam.
2021. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az aliexpress csak a hirdetési felület, semmi köze a kiszállításhoz, az az ott hirdető eladótól függ. Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy az árukeresőn mennyi idő a kiszállítás. Ezer meg egy eladó hirdet ott, mindegyik más szállítási feltételekkel.
2021. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel az eladónak sincs sok köze a szállításhoz, mivel nem ő szállítja. Mindegyik eladó 1-2 napon belül feladja a rendelést, mégis van amelyik néhány hét múlva megérkezik, van amelyik meg csak 2 hónap múlva. Sokmindentől függ (még a Magyar Postától is), ezért 3-4 héttől akár 2-3 hónapig is tarthat amíg megérkezik a rendelés.
2021. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Arra próbáltam ezzel utalni, hogy van olyan eladó, aki kínából 1 hét csúszással adja fel a rendelést, van aki meg lenygelországból 2 nap alatt. Remélem érzed hogy nem egyforma lesz a szállítási idő, a posta sebsségétől függetlenül sem.
2021. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: Minden terméknél fel vannak sorolva a szállítási módok, a garantált szállítási idő, és a költség. (ráadásul akkorában, hogy a szemedet kiszúrja, nem igaz hogy nem tudod magadtól emgnézni...) Ezt fölösleges itt megkérdezni, nincs rá általános szabály. Te sem tudod ugye megmondani, hogy a szomszéd faluból a pizzát mikorra hozza ki nekem a futár? Na ugyanezért mi sem tudjuk neked megmondani, mennyi idő a szállítás.
2021. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Oke ne harapd le a fejem életembe nem rendeltem innen azért kérdeztem , írd le amit akarsz de feleslegesen nem kell magyarázkodni
2021. máj. 23. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!