Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lesz az aliexpressnek uniós...

Lesz az aliexpressnek uniós lerakata szerintetek?

Figyelt kérdés
Én se érzem úgy, hogy egy ilyen kis piac kvázi elvesztése meghatná őket, de szerintetek előfordulhat, hogy megoldják az új vámmizériából adódó közös gondjainkat?

2021. máj. 22. 14:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
9 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Az Aliexpressnek kínai lerakata sincs, mivel semmit nem árul, csak felületet biztosít eladóknak. Ahogyan az ebay is.

Tehát a válasz: nem.

2021. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Az aliexpress egy hirdetési oldal, olyan mint a vatera vagy a jófogás (nyilván a rendszer más, de a lényeg ez) ellentétben pl az amazonnal, ami azon kívül, hogy hirdetési felületet ad, saját maga is árul termékeket. Emiatt maga az aliexpress biztosan nem fog, az eladók "társulása" vagy harmadik fél esetleg (amit eddig is sokan csináltak egyébként tehát ebben semmi újdonság nem lesz, a magasabb értékű vámköteles dolgokat eddig is sokan uniós országból szállították)
2021. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert egy ötezer forintos műanyag gombból (jónevű fűkasza damilfej adagológombja) néztem ilyen hármasával 1500 alternatívát, és elgondolkodtam rajta, hogy így már talán nem is olyan jó. Meg ugye ha nem akarod egyesével fizetgetni a párezer forintos kezelési költséget, akkor neked kell szintén egyesével lejelentgetni online, ami szerintem megint ilyen itt kell élj, hogy elhidd kategória. Vannak némelyik cuccnál ilyen Spanyolországból meg Franciaországból is indítható rendelések, csak onnan még egyet se sikerült úgy kiválasztanom, hogy Magyarországra működőnek mutassa. Esetleg tudna valaki ajánlani hazai "importőrt", aki megoldja, ahogy megoldja, és még kb ugyanannyira jóárasak a cuccok? Mert néztem én az azsiacentert meg klónjait, de még damilfej sincs, nemhogy még a márkásnak a kopó alkatrészei... Piacon se láttam semelyiken a kaszás kölyköknél... Meg azért mondjuk a telefontok választék se lesz aliexpress méretű az ilyeneknél, ha értitek mire gondolok...
2021. máj. 22. 14:49
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem rendelsz meg most annyit, amennyi kelleni fog és kész. Július előtt még ideér.
2021. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Vagy-vagy, jellemzően csomó minden nem érne ide, ha nekiállnék a szokásos rendelgetésnek. "Miért nem"... Tudom, hogy ti nagy fejtegetők így álltok neki beszélgetni, de mi többiek valahogy nem így szoktunk segíteni egymásnak...
2021. máj. 22. 15:08
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
EU-s eladóktól kell rendelni és akkor minden úgy megy ahogy eddig.
2021. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Ja hogy még kritizálod is azokat, akik tanácsot adnak?! Akkor tudod ki adjon neked tanácsot...
2021. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Leírjam nem tudom hanyadszor, hogy alin az uniótag források nem szállítanak ide? Vagy mit értünk EU-s eladó alatt? Írjam be googleba, hogy EU-s eladó? Ugye, van azért mit kritizálni?
2021. máj. 22. 20:41
 9/18 anonim ***** válasza:

"Azért kérdem, ..."

Értjük miért kérdezted, de a válasz akkor is nem. EZ kb olyan, mintha (nyilván erősen eltúlzott példa, de remélem a lényeg átjön) látnál egy óriásplakátot az autópálya mellett, és azt kérdeznád hogy a plakátokat nyomtató cég nyit-e lerakatot a plakátján hirdetett termékre. Az aliexpress egy hirdetési-közvetítő felület, semmi több.

2021. máj. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó, de azért ha akar, csinál vagy vesz külön céget pl ebay+paypal jelleggel... És ha vesz (márpedig...), akkor a megoldás előtte is létezett.
2021. máj. 23. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!